Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Probléma az, ha nekem olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma az, ha nekem olyan nő kell, akinek szépek, formásak a lábfejei, lábujjai?

Figyelt kérdés
Az egész lábfeje vonzó, ápolt, arányos. 🙂 Jajj nekem.

2020. jan. 19. 12:37
1 2
 1/15 anonim válasza:
79%
Ez egyéni szociális probléma
2020. jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ, kinek. Nekem egyáltalán nem probléma, hogy neked ilyen nő kell, neked viszont az.
2020. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
63%
Probléma, de a te problémád. Ha nekem egy srác ismerkedéskor ilyesmit mond,akkor felejtős. Senki hülye fétisének nem leszek a tárgya. L.
2020. jan. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Pedig leszel, mert sunyi módon rávezetlek, hogy ez neked is jó. Nyáron ismerkedem, akkor kérés nélkül látom a lábfejeket. ☺️
2020. jan. 19. 12:51
 5/15 anonim ***** válasza:
56%

“ Nyáron ismerkedem, akkor kérés nélkül látom a lábfejeket. ☺️”

Hát az enyémet biztos nem. Inkább belerohasztom egy cipőbe a 36-37-es cuki kis lábamat, mintsem hogy valaki erre verhesse.

2020. jan. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%

Huh akkor megnyugodtam, engem nem fogsz betalálni ezzel a perverz fszsággal.

Részvétem a többi lánynak:(

2020. jan. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
90%
Szűz vagyok 😘
2020. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Nekünk miért lenne probléma? Más meg a fülekre izgul :D na jó, arra nem, a többség az arcra, mosolyra, lábakra, popsira, mellekre, meg az alakra ahogy van.

Ha lábfetisiszta vagy ez a te dolgod, de mondjuk ne azzal kezdj ismerkedésnél hogy ó de ráverném a lábadra.

2020. jan. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ha szűz vagy, honnan tudod, hogy nem esne-e jól, ha minden porcikád kényeztetve lenne, igen, a lábaid is?!
2020. jan. 19. 13:20
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Azért mert nem járt bennem farok, volt már részem intim dolgokban. A lábamnak nincs erre igénye. Néha fel kéne fogni, hogy van akinek nem tetszik ez, vagy az anál vagy bármi. És nem kell mindent kipróbálni, hogy az ember tudja, nincs rá igénye. Gondolom te se onnan tudod, hogy hetero vagy, hogy próbáltad már fiúval is és nem jött be.
2020. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!