Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell a kapcsolat/szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a kapcsolat/szex szüzességből kitörni? 22/L

Figyelt kérdés

Nem akar összejönni valamiért a kapcsolat.

Akiknél én kezdeményezek mindig elrontom valamiért, akiknek meg én tetszek, az rögtön a szexre térnek, így én állok tovább, mert rám ijesztenek.



2020. jan. 18. 20:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Persze igazad van, szeretnunk kell magunkat, addig más se fog,csak ezt nem olyan könnyű, főleg ha beteg vagy. No de vége az önsajnáltatasnak:) azzal előrébb nem leszünk.
2020. jan. 19. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
#21 Milyen betegséged van?
2020. jan. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Pcos és Ir
2020. jan. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Lacc80 ***** válasza:
Ennek sok oka lehet. DE! Először magaddal kell foglalkozni. Te a kapcsolatot, mint célt látod. A kapcsolat nem cél, hanem az út része. Az út kezdete pedig te vagy. Saját magadat kell rendbetenni és utánna maguktól jönnek a normális emberek. Lehet szerencséd is, de az nem jellemző. Ha úgy gondolod hülyeséget írok, akkor még a problémát se látod. Tanuld meg magad szeretni, hogy más is szerethessen.
2020. jan. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
én egyszer már lefogytam 30 kilót, de a fogyókúrák nem tarthatóak örökké, így gyorsan visszajött
2020. jan. 19. 10:46
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen csajszi mert nekünk életmód váltás kell, nem fogyokura:) írj rám, akár csináljuk együtt mert igazuk van... Sajnos be kell látnunk. Pufin soha senkinek nem fogunk kelleni, aztan jön a depi, ami látszik, amiatt megjobban nem.. Ideje változtatni, ugy hallottam sok jóból kimaradunk.. Kár erte:/
2020. jan. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
75%
Nem fogyókúrázni kell, hanem normálisan enni.
2020. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
30%
27-esnek igaza van.
2020. jan. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Normálisan összeállított diéta és heti rendszeres sport (mondjuk 3-4 kardió vagy HIIT edzés, kiegészítve más érdekesebb sportokkal, úszás, falmászás stb) fizikailag lehetetlen hogy több zsírt raktározz le, mint amennyit beviszel.


Mert elégeted. Egészséges endokrin rendszer esetében normális étrend és sport kell, akkor indul be a fogyás.


A fogyókúra a legnagyobb baromság...

2020. jan. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

...és persze ha éhezteted a szervezetedet, de közben nem csinálsz semmit akkor beáll arra, hogy minél több energiát spóroljon meg. Ami által ha abbahagyod az éheztetést, akkor több is visszajöhet és veszett gyorsan.


Viszont ha beépíted az életmódodba a heti 3-4 edzést és a normálisan kiszámolt, fehérjegazdag étrendet akkor nem kell fogyókúrázni meg éheztetni magadat.

2020. jan. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!