Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell a kapcsolat/szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell a kapcsolat/szex szüzességből kitörni? 22/L

Figyelt kérdés

Nem akar összejönni valamiért a kapcsolat.

Akiknél én kezdeményezek mindig elrontom valamiért, akiknek meg én tetszek, az rögtön a szexre térnek, így én állok tovább, mert rám ijesztenek.



2020. jan. 18. 20:38
1 2 3
 11/30 anonim válasza:
53%
Az tény, hogy a molett testalkat miatt kevesebb lehet a jelentkező, de mindezt ellensúlyozhatod nyitottabb szexuális hozzáállással és hogy ne az alfahímeket akard. A legjobb talán az ha szűz srácot keresel és te irányítod a történéseket. Nagyon nehéz egy jó kapcsolatot kialakítani, mérlegeld hoy mennyire magasak az elvárásaid a körülményekhez, felhozatalhoz képest.
2020. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
100%
A molett és a zárkózott nagyon rossz párosítás. A nyitott, életvidám molett lányok vonzóak, ahogy a zárkózottabb, csinos lányok is. Igazából mindkettőn tudsz változtatni, ha akarsz, de az egyiken mindenképp kéne.
2020. jan. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%

A kisugárzás sokkal fontosabb a külsőnél.

/Valerij Legaszov/

2020. jan. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy szemét troll vagyok: de azon gondolkoztál már, hogy síránkozás, picsogás helyett egyszerűbb lenne mondjuk sportolni?

Ettől függetlenül az hogy valakin van pár kg plusz még nem jelent semmit, a kisugárzásával, egyéniségével simán kompenzálni tudja. Ha viszont sem a külső sem a belső sincs rendben akkor... na akkor sem síránkozni kellene hanem cselekedni!

2020. jan. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
29%
Hát, kérdező, én csak megérteni tudlak. Ugyanebben a helyzetben vagyok, ráadásul nem is heteró. Nem mondom hogy depressziós vagyok miatta, mert mindenki azt mondaná, csak sajnáltatom magam. Semmihez sincs már kedvem, csak szeretnék egy lányt... Amúgy meg egész nap aludni, legalább akkor nem gondolok arra hogy sose lesz társam és magamat is utálom (külsőleg legalábbis)
2020. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Ott a probléma, hogy 22 évesen már alap a szex, ha nem tudod leküzdeni a frusztrációdat, akkor keress valakit, aki elveszi és utána nyugodtabb vagy.
2020. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
26%

Sportolj és ne zabálj annyit.


A siránkozás pedig taszító.

2020. jan. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
13%
Azon el sem gondolkoztál, hogy sportoljál és normális egészséges vitamindús étkezésre váltsál? Az a baj veled, hogy kezdeményezni félsz... bár ez még hagyján... hiszen lány vagy...együk be annak, hogy kevés az önbizalmad, oké megétettük... de ha van egy srác, akinek tetszel miért ijedsz meg? A Szexualitás finom célzások stb hozzá tartozik akapscolathoz, és ahelyett, hogy normálisan vennéd és örülnél, hogy végre valaki elfogadja molett tested idióta hozzáállásod, kései szűzességed elriasztó személyiséged idióta nyavalygásod, felesleges siránkozásod és szuicid hajlamaid, buta önsajnálatod (tudnám mé gsorolni....) ehelyett inkább arra kéne figyelni, hogy TE vagy az kai tönkre tezsi a kapscolatokat, hsizen "tovább állsz" akkor tudjál rá... ideje felnőni és ezt az energiát amit hosszan felsoroltjaimmal töltesz kapscolatra nyitottsaggal normális pasikeresessel pozitiv hozzáállással és sportal kéne tölteni...vagy lehet siránkozni még 22 évig zatán venni 10 macskát meg két kutyát mert egyedül maradsz, mint a kisújjam...
2020. jan. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
81%
Hat utolsó... Ugyan ebben a cipőben vagyok detto mint a kérdező, utalok élni, duci vagyok, senkinek nem kellek, stb.. Es érzem, hogy megy az ido:) sajnos. És most habár magam ellen beszélek, igazad van, bár lehetett volna kicsit szebben is mondani, de igazad van. Felnyitottad a szemem.
2020. jan. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
63%

Köszi a lepontozást, látom nagyon fáj za igazság... ennyi örömötök legyen az életben (akinek nem inge ne vegye magára)

Kedves 19! Örülök, hogy neked felnyitottam a szemed aza baj, hogy csak rosszat látok és teljesen egyértelmű, hogy a kérdezővel vana gond. Azon már rég túl kellett volna lépni, hogy "nem vagyok szép..stb" Mert amíg valaki el nem fogadja magát addig nem lesz normális kapcsolata és párkapcsolata sem, mert nem mer megnyílni. Kezdetnek megtenné ha elfogadjátok sajátmagatokat olyannak mailyenek vagytok , aztán mait tudtok tenni megtezsitek a sikerért a külsőtök irán dolgoztok eg ykicsit magatokon akár sportal pl sirankozas önsajnalat helyett hidd el lesz eredménye :) 18-as voltam.

2020. jan. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!