Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a csinos ingatlank...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a csinos ingatlanközvetítő csajokat rá lehet venni szexre azzal, hogy kizárólagos eladási szerződést kötök vele, ha lefekszik velem? :D

Figyelt kérdés

A nagy ingatlanközvetítők irodáiba olyan jó nők ülnek, hogy alig bírok magammal, egy ingatlan eldja magát bárki is közvetíti és hamár ki van fizetve a milliós, több milliós nagyságrendű jutalék, belefér egy kis extra, ha van rá hajlandóság.


Mi a véleményetek, ismertek olyan esetet ahol működött az ilyen sztori? :D



#ingatlan #jutalék #érdekből szex
2020. jan. 18. 16:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
76%
ez legalis ?
2020. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
mmeeeettttooooooo######
2020. jan. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
72%
Próbáld ki. Attól, hogy itt mindenki leír neked különböző meséket erről és arról, attól még nem biztos, hogy igaz, de ha neked ez ad egy lökést, akkor tedd meg. De ehhez nem kell ingatlanközvetítő csajnak lenni, mert ez bármilyen munkába megállja a helyét, hogy szexért előléptetést kapnak a lányok, illetve prémiumot vagy egyetemista lányok ruhát kapnak, iphonet. Ha van ingatlanod amit el akarsz adni, akkor keressél egy ingatlanos nőt és flörtölj vele, aztán kiderül. De egyszerűbb, egy prostit kifizetni ingatlanközvetítő szerepjátékban.
2020. jan. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy legális vagy nem legális, nem kényszer, hanem kérdés, vele kötök szerződést ha előtte kedves velem, ha nem kedves akkor a következő jelölt kapja meg az esélyt, hogy az legyen, nem kötelező se nekem vele szerződni, és ő is azt tesz meg az ügyfél szerzés érdekében ami neki belefér szerintem
2020. jan. 18. 16:06
 5/20 A kérdező kommentje:

Igazad van #3-as

nincs eladó ingatlanom sajnos úgyhogy kipróbálni nem tudom, prostival lehetne eljátszatni, de a lényeg ami engem érdekel, hogy valós szituációban ez hogy működik? mire hajlandó egy milliós nagyságrendű jutalék megszerzési lehetőségért valaki?

2020. jan. 18. 16:09
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Idióta köcsög
2020. jan. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
Először azt gondoltam hogy szánalmas vagy hogy ez alapján választod meg hogy kit bízol meg az ingatlanod eladásával (a nők nem gumibabák, nem megvehetőek te gyökér. Illetve vannak megvehetőek, de ne téveszd össze őket az ingatlanosokkal. Nem vagyunk tárgyak. Nem a te szórakozásod miatt vagyunk a világon, ha töketlen vagy ahhoz hogy pénz nélkül felszedj valakit, az még nem hatalmaz fel rá hogy csak valami bérelhető játékszert láss a nőkben) de amikor még azt is hozzátetted hogy nincs is eladó ingatlanod, akkor váltál végleg nevetségessé a szememben.
2020. jan. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne álmodozz! Milliós nagyságrendű jutalék csak sok-sok milliárdos ingatlan esetén lenne reális! De az ingatlanközvetitő munkatársai nem szexuális szolgáltatók! Olcsóbban megúszod ha inkább azokkal próbálkozol!
2020. jan. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha megtetszett egy ingatlanközvetítő, miért nem próbálsz meg vele "csak úgy simán" ismerkedni? Mint egy férfi egy nővel.
2020. jan. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

a nagyobb magyar franchise cégek bruttó 5% körül kérnek el közvetítői díjat, ez 20MillioFt esetén pont 1Millio, szal tényadatokon ne kelljen már vitatkozni, a 20M pesten pedig eléggé karcsú árnak számít jelenleg.


kedves #7-es! sem női sem ingatlanosi minőségedben nem akartalak megbántani, de azt te is tudod, hogy ha valamelyik nagyobb portálra felkerül egy új magánhírdetés úgy repültök rá több tucatnyian mint légy a szarra. Felnőtt nőkről szól a kérdés akik el tudják dönteni, hogy mi fér bele nekik és mi nem. Ez nem egy főnök-beosztotti viszony ahol a teljes egzinsztenciáját kockáztatja ha nemet mond. Amúgy meg nem értem miért sértődtél meg, meg hogy miért probléma, hogy nincs eladó ingatlanom, elsőolvasásra a kérdés könnyű üzletszerzésnek tűnt a számodra, amit úgy érzel, hogy bebuktál?

2020. jan. 18. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!