Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más lányoknak bejönnek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más lányoknak bejönnek a fekete fiúk?

Figyelt kérdés
Nekem eléggé tetszenek (nem, nem amiatt) csak nem igazán tudok sehol sem megismerkedni velük.

2020. jan. 15. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Nekem nem
2020. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán nem, taszítanak.
2020. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"(nem, nem amiatt)"

Mármint mi miatt?

2020. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a farokméret-legendára gondol. Az olyan kutatásokban, ahol meg is mérték a farkakat nem volt különbség
2020. jan. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
40%

Az ilyen kerdeseknel az osszes komplexusos fiu lanynak adja ki magat es azt irja hogy fujj de taszitanak, undoritoak.

Amugy csak hogy egy lany is valaszoljon, feketek kozott is vannak akik bejonnek ugyanugy mint feherek kozott. Bar nekem a feketeknek inkabb a felverek tetszenek, vagy akik vilagosabb boruek kicsit.

2020. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Másoknak is tetszenek az egzotikus nők/férfiak, kinek a néger, kinek az ázsiai, vagy a latin, nem vagy ezzel egyedül. Ettől még ne várd azt, hogy a többség elfogadja, hogy egy négerrel akarsz összefeküdni.
2020. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont annyira mint a nem feketék.
2020. jan. 16. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!