Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki potencia növelőt szed az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki potencia növelőt szed az miért?

Figyelt kérdés
Mi a különbség ha beveszed? Látsz valamit a partnereden , hogy jobb neki?
2020. jan. 14. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy ne legyen hasmenése
2020. jan. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Autózni lehet trabanttal is meg bmw vel is.

Kb akkora a különbség. Próbáld ki egyszer de csak negyed szemmel.

2020. jan. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért hogy keményebb legyen a f@.sz0m

ha beveszem és a párom csak annyit mondd hogy le akar sz..pni 0.1 másodperc alatt kő kemény leszek


Kapszulásat szoktam vásárolni szét szoktam szedni és kb a negyedét keverem el fél pohár vízzel aztán még iszok rá egy pohár vizet


De csak néha néha iszom 1 hónapban 1szer max 2szer


Ha rám hallgatsz kamagrát meg ilyesmit ne vegyél mert csak árt csak olyat ami a szexshopban lehet kapni személyesen

Pl:

XXL gyémánt, mr.president

2020. jan. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

azért szedtem már, hogy jobban, hosszabban, többször bírjam.

Nálam a hatása kb annyi volt, hogy elsültem, de mégis ugyanúgy kőkemény maradt, pedig egyáltalán nem volt kedvem.

Ha tényleg teljesíteni kell, akkor az tényleg keménnyé varázsol, viszont nem leszel tőle "kanosabb".

Elég fura érzés úgy dugni, hogy áll mint a cövek, de igazából semmi kedved nincs, de ez a tudomány!

2020. jan. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!