Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti mennyire szoktátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti mennyire szoktátok megérinteni a barátaitokat/ kolleganőiteket?

Figyelt kérdés
Vállsimogatás, deréksimogatás, hátsimogatás, kar érintése, comb érintése, arc érintése
2020. jan. 12. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem szoktam, legfeljebb kézfogás, nőkkel is. Munkakapcsolatban nem is értem miért kéne.
2020. jan. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szinte semennyire, és zavar is, amennyiben egy férfi hozzámér.

Azt figyeltem meg, a legtöbb férfi hasonlóan van ezzel mint én. A nőknél más a helyzet, ők sokkal többet "simogatják" egymást, mind verbálisan, mind fizikailag.

2020. jan. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Most próbálom elképzelni azt a helyzetet hogy mi az istenért érintenéd meg a kolleginád combját meg miért simogatnád? Még barátoknál volt nekem is hogy tudja jól masszírozok és megkért rá de ilyenek hogy comb vagy arc érintése meg simogatás egy munkatársnál.. hát nem tudom mit dolgozol :D
2020. jan. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Minek? Nem szeretem, és nem is szoktam.

Van egy kollégám, akinek ez a mániája, és mindenkit kérdezés nélkül megérint. Megmondtam neki, hogy ne érintsen meg, azóta figyel rá.

2020. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor én most kakukktojas vagyok, ugyanis van pár kolléganőm, akiknek megsimogatom a kezét, combját, vállát, hajat, van akinek az arcát is. Hasonló körutak vagyunk, 35-40,csaladosak vagyunk, és jó a kapcsolatunk a munkahelyen. Sosem szóltak érte h ne tegyem. Akikkel viszont normál munkatarsi kapcsolat van, nem alakult ki barátibb, azokat nem simogatom, max megérintem a hatukat, vallukat, karjukat. Soha nem szólt egy nő sem.
2020. jan. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!