Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lepte már meg valaki hármassal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lepte már meg valaki hármassal a párját? Ki és honnan volt a harmadik?

Figyelt kérdés

A csajommal tervezgetjük már egy ideje, hogy nyitunk a többes szex irányába. Most lesz a szülinapja, orülne egy másik pasinak meglepetésből, nagyon ki próbálná 2 cerkával. Mivel mindkettőnknek új élmény lesz, nem tudom kiből mit vált ki, ezért nem tudom mi lenne a jó megoldás: haver, swinger, ismeretlen harmadik? A havernál nem akarom, hogy sérüljön a barátság valamiért amire nem számítunk, a swinger is érdekes közeg, nem tudom mit adhat, az ismeretlen pasival meg mi van, ha nincs meg a kello szimpatia?

Valakinek van ezzel tapasztalata?

Nyilván a prűdek és szexuálisan aránylag rutintalanok véleménye nem releváns itt...



2020. jan. 9. 12:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#6

Csak figyelj! :)

2020. jan. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
#3as,a párod apját vettétek be.?
2020. jan. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

"Melyik?"


1-2 éve jártam utoljára, de azóta hallottam, hogy nyílt néhány új amiket nem ismerek, de mindenképpen Páros estével kezdjétek. Nekünk kezdetnek a TikTak Budaörsön jött be. Maga a hely nem a legmodernebb, viszont az emberek kompenzálják, valahogy "minőségebbi" emberek járnak oda, és mindig vannak elegen, nem érzed a pangást. Csak oda kell kocsi (lehet emiatt érzed a minőségebbi különbséget, és emiatt kevesebb a részegség is)


Az első nem-páros este számunkra nagy csalódás volt, nagyon nagyon sok szingli, kiéhezett, levakarhatatlan pasi akik úgy követték minden mozdulatunkat, mint a piócák, párom egyáltalán nem tudta elengedni magát a sok kan miatt.

2020. jan. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Synesztro ***** válasza:
100%
31/F Mi évek óta csináljuk, de mi csak bizalmi embereket, Akik a baráti körben eljutnak erre a szintre alkalmazunk, mivel ott már "nem érhet" meglepetés. Akkor sem, ha F, akkor sem, ha L a vendég. Mi mind2 formációt elényben részesítjük, 1 alkalommal a párcsere is összejött. Nekünk a swinger, a pasitúltengés miatt nem jött be.:S
2020. jan. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!