Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan 40+ nők, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan 40+ nők, akik még soha életükben nem kaptak be farkat?

Figyelt kérdés

2020. jan. 9. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én találkoztam illetve voltam egy ilyen nővel, azt mondta még soha nem orálozott és nem is fog!!


26F

2020. jan. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Kizárt tesó olyan nincs!
2020. jan. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, léteznek ilyen nők, de én nem ilyen vagyok, sőt még nő sem vagyok, mielőtt privátáradatot küldenétek rám
2020. jan. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos elég sok van, legalábbis úgy tűnt némelyik technikája alapján hogy nem igen csinálta..
2020. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mama. ez nem lenézendő, meg sajnosozás. az 1 más kor volt...
2020. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Papa, nem volt más kor, én is 40 fölötti férfi vagyok, úgy írom hogy sok nő ilyen sajnos ebben a korban.
2020. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos sok ilyen nő van. Nem értem, pedig az olyan csodàlatos dolog. Én férfi vagyok, nem vagyok meleg, de rendszeresen eljarok transzikhoz, mert szeretem őket leszopni.Sunàt is nyalok,de egy jókora faszt kényeztetni,az valami szenzàciós.
2020. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Olyan férfi sincsen
2020. jan. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!