Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vastag farkat tudnék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vastag farkat tudnék befogadni?

Figyelt kérdés
Eddig a legvastagabb dolog bennem 3cm volt. Vágyom arra, hogy feszítsen. Szűz vagyok, a szűzhártyám elszakadt sajnos, 3cm-nél, nem vigyáztam eléggé. Szerintetek majd egy vastagabb farkat simán be tudok fogadni? És nem, ez a kérdés nem kamu:)

2019. dec. 17. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, be fogsz tudni fogadni majd vastagabbakat. Az enyém 4,5 és vékonyabb, fiatalabb lányok is élvezték már. Sok előjaték a titka és akkor kellemesen feszít.
2019. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Ha a barátod odafigyel rád, és megvan a kellő előjáték, akkor a dupláját is simán be tudod fogadni.
2019. dec. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2019. dec. 17. 14:51
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Vastagság miatt szakadt el a hárten? Nem azért mert mélyre toltad? Érdekes.
2019. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
5cm nem tudom, hogy mélynek számít e
2019. dec. 17. 15:27
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Idővel bármekkorát.

Gyakorlás kérdése,nyugi

2019. dec. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Az enyémet befogadhatod! volt szűz, és nagyon szűk barátnőm, és szépen óvatosan bement, és még élvezték is.
2019. dec. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon vastag vagyok és voltam már szűz lánnyal, nem is egyszer.


Mindent meg lehet oldani, nyugi, ne stresszelj rá!

2019. dec. 18. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!