Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gyakran nem élvezem a szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran nem élvezem a szexet, ha csak a partnerem próbál nekem örömet szerezni:el sem tudok menni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

39 éves férfi vagyok.Soha nem volt gondom az ismerkedéssel, ráadásul nem is a topmodellek tetszenek.Tizenkét éve megházasodtam a szex soha nem volt valami nagy durranás de szerelmes voltam. Két éve elváltam, azóta jönnek mennek a nők.Egy lányt leszámítva: a sokadik alkalom után éreztem valódi kielégülést. Az esetek többségében az első pár együttlét alatt el sem tudtam élvezni a partneremmel.

Megismerkedtem valakivel, akivel kihívás volt összejönni:az eredmény viszont változatlan.



2020. jan. 8. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik így vagy összerakva. A kihívásért csináltad elsősorban, vagy tényleg megfogott rendesen a nő lénye? Ha az utóbbi, akkor ne hagyd elúszni, pár alkalom és lehet élvezni fogod vele.
2020. jan. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvass utána a tantrikus szexnek.
2020. jan. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ketteske:Tantrikus szex?

Mindenféle agyalás és trükk nélkül is negyed óra alatt megunja a szervezetem. (Eddig a derekam fájdult meg pár óra után.)


Köszönöm egyes;a 22es csapdájában vagyok ha nem szuper a szex, nem tudok teljesen szerelmes lenni.

2020. jan. 8. 14:33
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy szexuálpszichológust,én valami lelki eredetü problémára gondolnék!
2020. jan. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Menj urológushoz.

A farkadban vannak érzőidegek.

Ha nem érzel vele semmit,egy szűk punciban,akkor csak pisilésre jó.

Igy nehéz tanácsot adni.

Legbiztosabb ,ahogy fent is írták,ha egy szakember nézi meg a gyíkodat.

2020. jan. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5vok.

Bocsi,rossz helyre ment!

Tekintsd tárgytalannak.

2020. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!