Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ennyire nehéz beszélgetn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire nehéz beszélgetni a szexről?

Figyelt kérdés
Konkrétan átmegy abba a beszélgetés, hogy küldjek képet, találkozzunk stb stb. Pedig leszögezem az elején hogy csak beszélgetni akarok. Majd ezek után, az emberek megsértődnek, hogy nem küldök képeket...
2020. jan. 6. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
a szexröl nem beszelgetni kell :D egyebkent megertem a problemad.
2020. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Mert erről általában nem beszélgetni szeretnek az emberek, hanem művelni.
2020. jan. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Az itteni pasik tényleg nem tudják megérteni ha nem akarunk képet küldeni csak max beszélgetni
2020. jan. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Mert akivel beszélsz annak nincs rendben a szexuális élete és még a legyet is ropteben.
2020. jan. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha lány vagy beszelgethetunk
2020. jan. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
10%
Mert szeretjük kicsapni egy szép lány fotójára, ez nem bűn
2020. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
2020. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Egyfelől az egyénenként igen eltérő szexuális érdeklődés és kultúra miatt.


Másfelől, itt tényleg nem sok illetővel találkoztam, akivel lehetett volna normálisan beszélgetni, akár erről, akár bármi másról, pedig jól tudna esni, mivel a környezetemben speciel senkivel nem tudok szexuális témákról beszélgetni.


Nálam 10 esetből 9-szer az alábbi akadályozó helyzetek állnak elő:


- Az illető a részletes okfejtéseimre rendre (ergo kizárólag) pár szavas, max. egyetlen tőmondatból álló válaszokkal reagál, gondolatébresztés, témakifejtés nuku. Az ilyen emberekkel szélmalomharc az értelmes párbeszéd lebonyolítása. Ha nagy ritkán kérdezésre is vetemednek, általában azok is ilyen tipikus "Milyen magas vagy?", "Hogy vagy?" kaliberű sótlan, unalomig ismételt kérdések, amelyeknek rendszerint semmi közük a felmerült témákhoz.


- Sokat ír ugyan az illető, de gyakorlatilag teljesen ignorálja az általam leírtakat, 90%-ban a saját kis monológját nyomatja, azon kívül gyakorlatilag se lát, se hall. Az ilyen típusú egyének rendszerint a fura fétiseik megéléséhez keresnek társat, amivel önmagában személy szerint többnyire nincs is gondom, csakhogy ők maguk rendszerint egyáltalán nem befogadóképesek/nyitottak, olyanok, akár egy szemellenzős ló, ezért, hacsak nem osztozol a perverziójukban, akkor képtelenség velük diskurzust lefolytatni, mert írhatsz te nekik bármit, mindig visszakanyarodnak majd a saját kis témájukhoz. Oké, én is szíves-örömest ecsetelem a magam kis dolgait, ugyanakkor próbálok azért tisztességesen reagálni a másikra is, még ha különböző is az ízlésünk/gondolkodásmódunk. Meg aztán, mégiscsak úgy (lenne) az igazi, ha tényleges eszmecsere történik, monologizálás helyett.


- Ahogy írtad, pár levél után egyből képet, elérhetőséget akar az adott személy. Értem én, hogy nem akar senki felesleges köröket lefutni, de én tipikusan az a típus vagyok, aki először szimplán csak beszélgetni szeretne valakivel, elütni az időt, aztán, HA(!) megvan a kölcsönös szimpátia, mehetünk tovább más felületre. Csakhogy sokan sajnos értetlenek/türelmetlenek, mindenki azonnal akar mindent.

2020. jan. 6. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ kinek! Meg attól is, hogy milyen a partner! F.
2020. jan. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem nehéz, csak a megfelelő partnert nehéz hozzá megtalálni.

48Ffi

2020. jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!