Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti beszélgettetek tesótokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszélgettetek tesótokkal vagy a szülőkkel a szexről? Szerintetek nem kellene családon belül többet beszélgetni erről?

Figyelt kérdés
2019. máj. 31. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
mi nem beszélgettünk soha a hugommal erről, mi inkább csináltuk. ;)
2019. máj. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Mi beszélgetünk róla néha. Apammal mondjuk soha, de ez szerintem érthető. Szerintem mindenkinek mások az igényei hogy mennyit beszélne erről a csaladban.18l
2019. máj. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kisördög1 ***** válasza:
95%
Én a nővéremmel sokszor
2019. máj. 31. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne kellene? Nem tilos és senki nem tiltja. Én bárkivel elbeszélgetek magáról a témáról de a szexuális vágyaimat nem teregetem ki. Azért az már gáz ha közlöm anyámmal hogy így meg úgy csináltuk :D
2019. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Persze,és ki is próbáljuk,bemutatjuk egymásnak a dolgokat.
2019. máj. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én szívesen beszélgetek róla, akár családon belül is, és szerencsére a szüleim is ilyenek. Mármint nem arról hogy milyen pózban csinálom a pasimmal, hanem hogy pl milyen betegségek vannak.

Van egy ikertesóm, ő fiú, de vele is nagyon jól el lehet erről beszélgetni.

18/L

2019. máj. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Engem a szüleim vilagositottak fel meg kiskoromban, barmit kérdeztem mindenre válaszoltak. Nagyon nyitottak voltak es nalunk ez nem volt tabu téma. Miután elkezdtem szexuális életet élni rendszeresen beszélgettünk errol anyukámmal.
2019. máj. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez lenne a legfontosabb!
júl. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!