Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki volt már nudista strandon?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki volt már nudista strandon? Milyen volt?

Figyelt kérdés
2020. jan. 5. 22:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Jó volt
2020. jan. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Családdal voltam.Csak furcsa volt hogy a sok férfi nézett,de jó volt.
2020. jan. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Még nem voltam.
2020. jan. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
én is a családdal. L.
2020. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Baratokkal voltam

Jo volt

2020. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Csaladdal
2020. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Bementem, lerakodtam a fűre a holmimat, leterítettem a gyékényt, strandtörölközőt, levetkőztem meztelenre, majd kifeküdtem napozni: ennyi.


A nudistra strandban nincs szexuális töltet, ugyanúgy, ahogy a normál strandon sem egymás izgatására vetkőznek le az emberek éppen valamit fedő alsóneműféle fürdőruhára.


Ha belegondolsz, ez csak szokás kérdése, hogy egy átlag strandon az emberekben semmi szégyen nincs majdnem teljesen pőrén mutatkozni, hiába sokkal többet , sőt, majdnem mindent megmutat magából, mint bárhol másutt, de a többség idegenkedik attól, hogy ledobja azt az utolsó darab ruhát.


Pedig aki már látott puncit, vagy farkat, annak már nem kéne annyira újdonságnak lennie, ha lát egy újabbat.


Az, hogy nálunk a fürdőruha a strandon az elvárás, ugyanannyira bekövült kultúrális dolog, mint, hogy az araboknál a nőknek a teljes testet el kell takarni. Értrelme nem sok van, csak ez a szokás...

2020. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Természetes.
2020. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
66%
horváto,voltunk,,,hat volt olyan része ,ahol szexeltek,,meg a viztöl kicsit messzebb a bozotba is szexeltek,meg tele volt zsepivel kondommal,,mi csak elmentunk pisilni es jöttek utanunk,hatha csoportszex lesz..aztan másik nap volt olyan hogy egy ures partszakaszon meztelen naoztunk én megkivántam magam es masztiztam,,de azt hittem senki nincs ott,,erre a végén felnéztem es egy sziklan önkielégitett rám egy ferfi :) szal vannak izgalmas sztorik
2020. jan. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
34%
Ne mondja már, aki nudista strandra jár, hogy nincs benne szexuális töltet...értem én, hogy természetesség meg természetközeliség, de mikor nem 80 éves emberek vannak, hanem fiatalok egymás mellett meztelenül, akkor ott is probléma van, ha nem jelenik meg a szexualitás.
2020. jan. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!