Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha nagyon szégyenl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon szégyenlős vagyok a barátom előtt? Hogy küzdjem le? L

Figyelt kérdés
Pl nem merném engedni, hogy szájjal csinálja, zavarna, hogy olyan “közel” látna... 24L
2020. jan. 4. 14:06
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
A lényeg a fokozatosság. Először csak felhúzod a szoknyád, hogy nézegethesse a bokád. Természetesen nem közelről, legalább 3 méter legyen a távolság! Aztán így tovább. Ha betartod a fokozatosságot, 20-30 év múlva már egyenesen kérni fogod, hogy szájjal csinálja.
2020. jan. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

#1😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Viszont tenyleg igaza van..fokozatossagon mulik..eleinte csak fekszel mellette, majd polo nelkul..aztan esetleg melltarto is lekerulhet.. ilyenek, szep lassan nem kell sietni,ha szeret megerti.

2020. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ha te elfogadod.hogy milyen ő is el fog fogadni. Hidd el nem érdekli semmi,ha oda kerül a sor. Én pl hónapokig nem vettem észre,hogy barátnőm jobb lábán van 1 nagy májfolt. Azzal fogod elcseszni a kapcsolatod,hogy szégyenlősködsz. Tudod mit? Menjetek el hozzátok ameddig tvzik tusolj le és köntösben állj elé. Kérdezd meg tetszel e. Dobd le a köntöst és kérdezd meg így is tetszel e? Nekem volt 90kilós barátnőm aki ugyan így volt vele. Hónapokig kűzdöttem mire végre eljutottunk idáig

Őt választottam,ha zebracsíkos lenne az sem izgatott volna.

Szerinted a férfiakban nincs ilyen érzés? Ti a természet csodái vagytok! Élő műalkotások. Mégis jobban féltek mint mi.

2020. jan. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Légy bátor. Hidd el, tetszeni fogsz neki.
2020. jan. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!