Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy küzdjem le a volt tanárom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy küzdjem le a volt tanárom iránti erős vonzalmat?

Figyelt kérdés
Elsőéves koromban tanított csak, de azóta ahogy meglátom a folyosón elkezd gyorsan verni a szivem és izgatott leszek. Van amikor órán is róla fantáziálok, vagy arra gondolok hogy vajon merre menjek szünetben hogy összefussunk és láthassam... Most volt itt az első napom és már most kínzó érzés. Volt már rá párszor példa hogy a szemem előtt mért végig,kedvesebb is volt velem amikor tanított, ez mégjobban "adja alám a lovat". Gondoltam rá hogy valahogy a tudtára adom, és legalább valami nem feltűnő laza flört legyen, de én inkább az a "zavarbajövős" típus vagyok, szóval nem tudok úgy nyomulni, főleg nem egy tanárra. Mit csináljak? Már évek óta tart ez. Más srác nem érdekel. :/
2019. szept. 3. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez középsuli? Vagy egyetem?
2019. szept. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Középiskola sajnos.
2019. szept. 3. 16:47
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Nem kell a tudtára adnod, nem előszőr lát a tanárod ilyet - pontosan tudja. Sőt azt is mondhatnám, hogy ha jóképű, fiatal a tanár, akkor tépj egy sorszámot a diáktársaiddal. A lovat meg hiába adnád alá, nem fogja venni a lapot, annál fontosabb neki az állása.

Innentől kezdve a döntés joga a tiéd, futsz olyan szekér után ami sosem vesz fel, vagy kicsit kinyitod a szemed más irányba is, például az osztály v. évfolyamtársaid iránt.

2019. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy veszi a lapot. Nem először fog előfordulni a történelemben

Legalabbis az enyém vette anno. ;)

2019. szept. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hajrá:)
2019. szept. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett belőle valami?
2020. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!