Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi az oka, hogy erős vonzalmat...

Skorpió87 kérdése:

Mi az oka, hogy erős vonzalmat érzek egy ember iránt?

Figyelt kérdés
Érzem az auráját, az energiáját. Más is érzett már ilyet? Mi az oka ennek?
2019. aug. 11. 10:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Lélektárs?
2019. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Apa te szórakozom ittt????
2019. aug. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
B++megint elírtam
2019. aug. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagy hasonlóság lehet köztetek az életetekben, a személyiségetekben, ilyesmi. És ez kimondatlanul is megmutatkozik.
2019. aug. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van ilyen.
2019. aug. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igen, olvastam és videokat is nézegettem a témával kapcsolatban. Addig nem annyira érdekes a dolog, amíg csak vonzalom van, mert azt bárki érezheti. Hanem mikor érzem a személyiségét, a lelkét, legalábbis mintha úgy tűnne, átjön az energiája, nagyon érdekes. Nem hiszem, hogy ez szerelem lenne, bár ahhoz hasonló, pont ezért furcsa. Nem a szívemben érzem őt inkább, hanem energetikailag, bár ettől függetlenül elég erős érzés ez.
2019. aug. 11. 16:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Aki érzett már hasonlót, nyugodtan írjon, akár privátban is, szeretném megérteni, hogy ez miért van. Ha lélektárs gyanús dolog, akkor mi várható belőle? Mitől másabbak ezek a kapcsolatok?
2019. aug. 11. 16:20
 8/10 anonim ***** válasza:
77%
A Google-ben rengeteg választ találhatsz erre. Érdekesség, hogy a világ minden táján most történnek ezek a kapcsolódások, az internet általában és a YouTube is tele van mindenfélékkel, ami ezzel kapcsolatos :)
2019. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Tim Ravel ***** válasza:
100%
Lehet, hogy előző életedben is voltatok együtt,éltetek együtt egy darabig esetleg,vagy férj feleség voltatok akár! Ha közel hajolsz hozzá kb 5-10 cm körül és amolyan bizsergetően csiklandozó szerű érzést érzel a homlokodnal, akkor együtt voltatok előző életedben! Én emlékszem pontosan 4 előző életemre,3 ugyanúgy lett leélve és ugyanakkor csak mindig máshogy haltam meg, és ugyanaz volt a feleségem is minden alkalommal, és amikor ebben a mostani életemben először találkoztunk, azonnal megismertük egymást,ő is emlékszik mindenre, tök jó volt átbeszélni hogy ő mire hogy emlékszik,a plusz az az ebben, hogy mindhárom előző életemben lévő feleségemre emlékszem, és ebben a mostani életemben is ők voltak a felesegeim, mindhármat megismertem azonnal, emlékszem mindenre,a 3 ból csak az egyik emlékszik az előző életünkre,de ő viszont annyira mint én, és ebben az életünkben is már előre féltékeny volt a második feleségemre aki lesz,pedig akkor még nem is ismertem ebben az életemben,de az akkori feleségem már tudta hogy ki az a nő, és hogy mennyi ideig élünk együtt,stb stb nagyon komplex, nem értem hogy miért csak mi emlékszünk ezekre, nekem furcsa hogy mások nem emlékeznek rá! Azért hogy lássuk nem örültünk meg, utána kerestünk ott ahol helyileg éltünk 1815 ben, és csodák csodája találtunk saját magunkról egy jó nagy méretű festményt,amin ugyanígy néztünk ki arcra és hajra mint most, és a poén, még a kutyánk is a festményen van,ledobbentunk ezen már,plusz van egy jó hosszú korabeli írás rólunk, és a fantasztikus az ebben, hogy még a kereszt nevem is ugyanaz volt mindig! Tudom hogy kész őrület amiket leírtam,de igaz! Teher ezzel élni, nem értjük! Kitaláltuk a feleségemmel hogy most máshogy csinálunk mindent, mivel mindenre emlékszünk szinte,igy eldöntöttük hogy most máshogy lesz! Telt múlt az idő,elvaltunk, abban a tudatban hogy most változtattunk, és nem kell majd újra megint ugyanezt leelnünk! Sajnos a válás után volt egy 24 órás dejavüm és azóta tudom, hogy pontosan ugyanígy már lejátszottuk ugyanezt az életünket és ugyanebben az időben, akkor is azt hittük, hogy na most máshogy lesz,mert máshogy csináltuk, közben ugyanígy volt! Rájöttem idővel hogy miért emlékszem mindenre és hogy miért ismétlődik!ez egy figyelmeztetes akar lenni, hogy kik azok akiket keruljek el, csak hát mégis mindig találkozunk és első látásra óriási szerelem! Kialakult a körforgás! Tudom hogy kész őrület amiket leírtam! De sajnos igaz! Bárcsak ne volna az!
2019. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tim Ravel ***** válasza:
Az esetem olyan komplex,hogy nekiálltam könyvet írni róla
2019. aug. 15. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!