Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol a határ egy katolikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kökény02 kérdése:

Hol a határ egy katolikus embernek?

Figyelt kérdés
A barátom katolikus, én ateista vagyok. Már nagyon vágyunk egymásra, de tudom, hogy számára házasság előtt a szexuális élet bűn. Nem szeretném, hogy bármi olyat tegyünk, amit ő később megbán. Hol a határ, mi az ami még belefér?

2020. jan. 4. 08:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
A barátod hülye
2020. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg a csók, de abból sem az a fajta, amikor nyelveddel mélyen a szájában turkálsz. Hogy gyakorlatilag ő meddig megy el, azt ő tudja.
2020. jan. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Feszegesd a határait, s megtudod. Például csók közben nyúlj oda neki, simogasd meg, s hidd el, azonnal felnyílik az a határsorompó...
2020. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kíván annyira, hogy nem állna meg. De azt is tudom, hogy utána bűntudata lenne, és nem szeretném, hogy miattam romoljon meg a kapcsolata Istennel. Ezért szeretném tudni, hogy hogyan tudnám 'kikerülni' ezt, és valahogy máshogyan kárpótolni.
2020. jan. 4. 08:56
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Ez szép és rendes dolog tőled, a házasság mennyire opció?
2020. jan. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Nem baj ha megtörténik,majd a vasárnapi misén meggyón
2020. jan. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Elég fiatalok vagyunk, és szeretjük egymást, de nem szeretnénk elhamarkodni a házasságot. És ezért is nyomaszt, mert az még legalább 5-7 év.
2020. jan. 4. 09:18
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Vannak, akik úgy gondolják, hogy akkor már szentek, ha lelkileg (és testileg) szenvednek.
2020. jan. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Őszintén szólva nem értem a barátod. Ha mélyen hívő, akkor eszébe sem jutott volna nem hívővel összejönni. Szerintem nincs különösebb hite, nyugodtan kezdeményezhetsz.
2020. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%
Vedd rá, hogy beszéljen a tisztelendő atyával, és kérjen tanácsot. Ma a katolikus egyház sokkal megengedőbb, mint akár csak 10-15 éve, és remélhetőleg az a pap nem valami vaskalapos. Ha fiatal, megértőbb. Nem fogja neki kimondottan javasolni a szexet, de célozni fog rá, hogy mi az a viselkedés, ami még tolerálható, illetve amire bizonnyal kap feloldozást.
2020. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!