Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az, hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, hogy szeretném elvenni egy szűz lány szüzességét?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 20:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell attól félni, egyszer neked is túlkell esned a szüzességi tűzkeresztségen.

Aztán te is bátrabb és magabiztosabb leszel ha már nem leszel szűz.

2021. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem gáz, én is szeretem, épp egy kiváncsi , kaposvári lányt keresek.F
máj. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Csak akkor gáz, ha ezt mániákusan akarod, hogy na megvolt egy szűz.
máj. 6. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

Nem mániákusan, mert már több komoly (meg néhány kevésbé komoly) kapcsolatom is volt az évek során.

Csak valahogy ez eddig még kimaradt, hogy valakinek végre én lehessek az első, akitől mindent megtanulhat, és először átélhet - persze normális értelemben és normális keretek közt.

Nagyon boldog lennék, ha egy lány ezt ilyen pozitívan élhetné meg velem, és hálásak lehetnénk egymásnak ezért a soha többet vissza nem térő pillanatért.

És persze örülnék, ha ez nem csak egy alkalmi dolog lenne, hanem egymásra is találnánk és úgy történne meg.

máj. 6. 08:42
 25/25 anonim ***** válasza:

"mert már több komoly (meg néhány kevésbé komoly) kapcsolatom is volt az évek során."


Na, ezért nem akarnám én ezt egy szűz lány helyében.

Komoly, hosszútávú kapcsolat valakivel, akinek én már az x. vagyok, nekem viszont ő az első, ráadásul mert ő kimondottan ezt akarja... Valahogy elriasztottt mindig.


(Szerencsére nagyon rég volt nálam ez téma, de szűzzel vesztettem el, sokáig együtt voltunk. A többinél meg már nem éreztem ezt a fajta feszkót.)

máj. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!