Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért gáz az, hogy szeretném...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gáz az, hogy szeretném elvenni egy szűz lány szüzességét?

Figyelt kérdés

2020. jan. 3. 20:24
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
75%

Mégis kik azok akik annak tartják?

Mi a francnak kell ilyeneket elmondani valakinek.

Az nagyon gáz hogy te erről mindenkivel beszélni akarsz, eldicsekednél vele.

Inkább a gyerekes viselkedésed a GÁZ !!!

2020. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik a lány akkor nem gáz. A gondolkodásod az viszont gáz - mi közbe bárkinek is ahhoz, hogy te kivel mit hogyan tervezel? Azért csinálod, mert jólesik, tetszik neked a leány vagy azért hogy dicsekedj majd vele?

Ha dicsekedni akarsz csináld csak - majd visszajut előbb-utóbb a fülébe, meg persze körbe is adják a csajok és utána ne csodálkozz hogy senki nem akar majd a következő "trófeád" lenni.

2020. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Ujjujjujj! #10, #11 asszem veletek kissé félrementünk!
2020. jan. 3. 21:07
 14/25 anonim ***** válasza:
89%

Szűzként mondom, hogy ha valaki ezt mondaná nekem én is trófeavadászásnak fognám fel. Volt már, hogy egy fiú elkezdte nekem mondani mikor megtudta, hogy szűz vagyok, hogy ez nagyon becsülendő dolog, és ő biztos vigyázna velem. Ebben az volt a gáz, hogy eszem ágában sem volt lefeküdni vele, és elkezdett ilyen megjegyzést tenni.. Nem voltam rá kíváncsi.

Viszont ha az, aki elveszi tőlem utólag mondja, hogy örül, hogy ő lehetett az első nekem, azzal semmi baj nincs, és jól is esne.

Szóval így erről ennyit, az a lényeg, hogy ne hangoztasd, amúgy nem gáz.

2020. jan. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Mert az miért olyan nagy szenzáció? Mikor nekem elvette a barátom a szüzességem, nem mondanám, hogy egy élvezetes szex volt. Azóta is együtt vagyunk, és persze azóta brutàl jó a szex. Szóval szerinted mi a jó ebben?
2020. jan. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Honnan tudná... nem volt még nővel 😃
2020. jan. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja így már értem. Mert hiába hiszi, hogy móka és kacagás egy lány szüzességét elvenni, sokszor nem az. Erre meg valakit kihasználni,elég nagy szemétség lenne.
2020. jan. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
Ha megszeretsz egy szűz lányt és kapcsolaton belül elveszed a szüzességét, és megtiszteltetésnek tartod hogy bízott benned és téged válaszott erre a nemes feladatra, az egyáltalán nem gáz. Viszont ha direkt azért keresel szűz lányt hogy te szakíthasd át először a célvonalat, az gáz.
2020. febr. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
13%

Oké tehát ez alapján minden fiú gáz akivel egy lány a szüzességét adja....


Érdekes felfogás.

2020. márc. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
81%

A kommunikaciód gáz, de az nagyon.

Amit kommunikálsz, az az, hogy fel akarsz próbálni egy szűzlányt aztán röhögni rajta.


Ha olyan barátnőt, párt szeretnél,aki még nem volt senkivel. Érzelmileg nem tették tönkre sikertelen kapcsolatok az teljesen más.


Gáz vagy.

2020. jún. 9. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!