Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek van srác akit ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van srác akit ez nem zavar?

Figyelt kérdés
Nem szeretem a szexuális behatolást viszont amikor a srác a puncimhoz dörzsöli a farkát megőrülök tőle. Szerintetek van olyan srác akinek ez elég és elfogadja vagy muszáj lenne belemennem a tényleges aktusba? 23/L

2020. jan. 2. 03:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Én elfogadnám, ha ö is elfogadja az én igényeimet
2020. jan. 2. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Van.
2020. jan. 2. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hiszem. Ez kb olyan minta ő állandóan elvárná tőled az orált de fordítva sosem tenné meg, hiába tudja mennyire szeretnéd.
2020. jan. 2. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Ez lehet azért van, mert nem nedvesedsz br eléggé, vagy nem találjátok meg azt a szöget, aminél élvezed az aktust. Bár nem írtad az okát. És nem tattom valószínűnek, hogy van pasi aki ezzel megelégszik, főleg, ha teljesen odavan érted. Belemenned viszont semmibe nem muszáj. Miért íródott a kérdés amúgy?
2020. jan. 2. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ùgy működik, hogy neked legyen jò az meg nem izgat a màsik mit akar, oda-vissza működnie kell a dolognak. Biztosèlet, hogyha ezt vàrod valamit adnod is kell cserèbe.
2020. jan. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Tuti nincs ilyen srác. Nem is értem hogy gondolod.

Orvoshoz kellene menned, mert beteg vagy. Pszichés eredete van a félelmednek a behatolástól. Sosem lesz normális életed így.

2020. jan. 2. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
37%
Nagyon szeretem, főleg ha picit szőrös a nuni
2020. jan. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Nem tudom, hogy került ez a kérdés a szülő-gyermek kapcsolatba, de van ilyen fétis, "outercourse" címszóval találsz infókat a témában. A sima odadörzsölésen kívül van néhány ehhez kapcsolódó póz, ami mindkét félnek nagyon jó, így biztos van olyan srác, akit ez teljesen kielégít, sőt, jobban izgat, mint a hagyományos szex.


29/F

2020. jan. 2. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Szinte biztos, hogy van ilyen srác. Nyilván nehezebb rátalálni, de szerintem hiba azt mondani, hogy nincs ilyen csak azért mert az adott illetö nem tudná elfogadni (honnan tudjátok, hogy más férfi mit gondol és mit ne tudna elfogadni?).

Az már más kérdés, hogy ennek mi az oka kérdezö.


26/F

2020. jan. 2. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én elfogadnám, ha mellette lenne orál, mellszex és anál is
2020. jan. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!