Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt van ez, normalis?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van ez, normalis?

Figyelt kérdés
Szeretkezes elott elmegyek mindig wc re ám akarmikot felul vagyok szex kozben pisilhetnekem van olyannyira hogy majdnem bepisilek de ha leszalok rola megint nem kell ez csak akkor can ha en vagyok felul,normalis ez vagy miert van?
2020. jan. 1. 04:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyomás van a hólyagodon a húgycsöveden . Illetve a csikló húgycső közel van ha a csiklót izgatód ingerled a húgycsöved. De spriccelős orgazmus előtt is ilyen érzés. Lazíts enged el.

N

2020. jan. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vegyél a gyógyszertárban babák alá teendő pisi lepedőt és tedd a normál lepedő alá. Mond el a partnerednek,hogy most vagy lepisiled vagy akkorát élvezel mint egy ház. Ami neked megy magátol sok nő évekig tanulja. Engem boldogsággal tölt el,ha a partnerem sikerül spriccelős orgazmusig húzni. Hogyha meg lepisil ,hát szerelemben és háborúban mindent szabad!
2020. jan. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez nem pisi lesz, hanem egy baromi nagy orgazmus. Egyszer mindenképp engedd el magad, hátha hatalmas spricc lesz belőle. A legtöbb férfit nagyon izgatja.
2020. jan. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!