Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » S. O. S! Mondjam le a ma esti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S! Mondjam le a ma esti Tinder randit, azért mert anyukám a másik szobában lesz?

Figyelt kérdés

34 éves férfi vagyok és anyukámmal lakok mielőtt elkezdené mamahotellezni, közösen oldjuk meg a feladatokat és nem csak én csinálom a házimunkát így sokat segítek neki, főként azért vagyok vele Általában el szokott menni barátnőjéhez De most nem tud elmenni.

9-re van megbeszélve hogy feljön hozzám egy csinos lány de sajnos anyukám is ott lesz és a másik szobában töltenénk az éjszakát a lánnyal


2019. dec. 30. 18:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
En bevennem anyukadat is L
2019. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ne mondd le
2019. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Le ne mondd én rendszeresen úgy csinálom, hogy anyám a másik szobában van. Szóljon közben a zene és el is van intézve! :)
2019. dec. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszeld meg anyukaddal hogy menjen el par orara. Pl moziba vagy valami. Szerintem ha egyutt eltek van olyan kapcsolatotok hogy megertse a dolgot.

Ha en lennek a no helyeben, atmennek dumalnank de nem szexelnek veled mert zavarna hogy 34eves letedre anyad a masik szobaban van

2019. dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha Anyukád megengedi, hogy a pici fia lányokat vigyen fel akkor semmi baj! Csak szólj a lánynak is, hogy ne lepődjön meg, ha anyuka beállít egy tálca bejglivel.
2019. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg anyáddal.
2019. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
Hany not levartam mar ugy h itthon volt vagy muterom vagy tesom. Egyik sem jott at soha a szobamba. Ha valamelyik csajnak ez baj, akkor vidd le a pincébe😉😊
2019. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Anyud legyen a harmadik nő. Hidd el sokat fog hozzá tenni.
2019. dec. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy a mutert koptasd le, vagy előre közöld a leányzóval, hogy nem lesztek egyedül. Ha akadékoskodik, mond el neki, hogy nem barlangba laksz. Van ajtó, kilincs, kulcs, meg illem nálatok.


Ha nem érti meg, akkor meg vidd el egy olcsó hotelbe.

2019. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett?
2019. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!