Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezhet-e, hogy egy penisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet-e, hogy egy penisz szaraz, egy fiatal fickonak nem lehet mit kezdeni a farkaval? Nem fitymaszukulete volt!

Figyelt kérdés

Egy huszoneves, allitasa szerint ket napja merevedestol szenvedo, de tularazasban vegkimerult piperkoc. Mire a megbeszelt talalkabol altalam kieroszakolt agybakerules lett, szo szerint hulla volt.

De. Sose kellett sikosito es elovaladek se volt, hogy valaki a kezeim koze kerul es ne tudjam, mit kezdjek vele. A bore nem volt szaraz, teljesen merev volt, es mint egy darab elettelen muanyag, olyan volt.

Igy a tovabb akartam haladni. Itt jegyzem meg, ha valamikor tul szaraz voltam en, ugyis sikerult osszehozni. Itt sikositot tettem fel magamba, mert a menstruaciom epp vegetert es nagyon tiszta akartam lenni. Es mint egy remalom, olyan volt, probaltam a kozepes meretu, merev farkat magamba tuszkolni, es elakadt! Aztan ahogy meglovagoltam, volna, nem csuszott bennem semerre. Hala a jo istennek hazament.

Hosszu ido utan lett volna szex egy nagy nehezen kivalasztott fickoval, mivel kizarolag bizonyos kulso az, ami bejon.

Most csak a targyra koncentraljatok. Vicces kreten valaszok nem erdekelnek. Mi az, hogy egy farok szikkadt? Mi az, hogy nem gordul szepen a kezemben, se bennem?? Mi volt ez?

Help



2019. dec. 29. 22:37
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Kiráz a hideg a stílustól, ahogy írsz.

Asszem én se csúszkáltam volna benned.

2023. nov. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!