Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Letezhet-e, hogy egy penisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet-e, hogy egy penisz szaraz, egy fiatal fickonak nem lehet mit kezdeni a farkaval? Nem fitymaszukulete volt!

Figyelt kérdés

Egy huszoneves, allitasa szerint ket napja merevedestol szenvedo, de tularazasban vegkimerult piperkoc. Mire a megbeszelt talalkabol altalam kieroszakolt agybakerules lett, szo szerint hulla volt.

De. Sose kellett sikosito es elovaladek se volt, hogy valaki a kezeim koze kerul es ne tudjam, mit kezdjek vele. A bore nem volt szaraz, teljesen merev volt, es mint egy darab elettelen muanyag, olyan volt.

Igy a tovabb akartam haladni. Itt jegyzem meg, ha valamikor tul szaraz voltam en, ugyis sikerult osszehozni. Itt sikositot tettem fel magamba, mert a menstruaciom epp vegetert es nagyon tiszta akartam lenni. Es mint egy remalom, olyan volt, probaltam a kozepes meretu, merev farkat magamba tuszkolni, es elakadt! Aztan ahogy meglovagoltam, volna, nem csuszott bennem semerre. Hala a jo istennek hazament.

Hosszu ido utan lett volna szex egy nagy nehezen kivalasztott fickoval, mivel kizarolag bizonyos kulso az, ami bejon.

Most csak a targyra koncentraljatok. Vicces kreten valaszok nem erdekelnek. Mi az, hogy egy farok szikkadt? Mi az, hogy nem gordul szepen a kezemben, se bennem?? Mi volt ez?

Help



2019. dec. 29. 22:37
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Túlórázásban kimerült, helyesen
2019. dec. 29. 22:40
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom elég fura farka lehetett. De ez tuti hogy ember volt? Nem más?

Száraz, elakad, nem akad

2019. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Előnedv (sikositó) csak kellő szexuális felizgultság után fog jönni .A fiú nem izgult fel rád,és tevékenységedre sem .

Attól nem fogsz előbbre jutni,ha valamit erőltetsz.

Az erőltetéspont az ellenkezőjét fogja kiváltani .

Te sem vagy dolgok sztárja .

2019. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hullafáradtan bevonszolod az ágyba, aztán felháborodsz, hogy nem teljesít ?!
2019. dec. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Ménö vagy te sztar vagy?
2019. dec. 29. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Te mi a szent szart magyarázol te sorscsapás? :D

Két napja merevedés? Biztos? :D

2019. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Az eddigi kommentek ertekelhetetlenek. Majd megkerdezem egy orvostol. Kivancsi vagyok.

Valakinek komkemeny a farka. Tarskereson ramir. Nem kozli, hogy munkahelyen rohad. Tudja rolam, hogy harom napig maradok. Megallas nelkul csetel, rabolja az idom. Abban a hitben tart, hogy este kilenckor randi.

Mas fickot nem kerestem volna helyette, ot is ugy kellett kiguberalni a nem-skandinav nem-german felhozatalbol.

Nem talalkoztam ismerossel, nem szerveztem mas programot. Nem ettem hagymat es babot!!

Delutan haromtol hajnali negyig irkal nekem, hogy hogy akarna dugni, de jajjj ez meg jajj az. Erre mondtam, hogy ha mar nem alszik es engem se hagy, azonnal taxiba.

Nok akkor! Van olyan, hogy egy betonmerev farok van es szevasz, es nem lehet verni?? Ez az a rohadt kerdes.

2019. dec. 29. 23:29
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Én ott estem le a hintáról hogy azért síkosítottál mert épp most ért véget a menstruációd és nagyon tiszta akartál lenni. Még soha nem volt szükségem síkosítóra, de nem hinném hogy tiszta leszel tőle, nem erre van. Mosdani kell és tiszta leszel. Ha pedig felizgulsz akkor nem is kell a síkosító. Vagy te sem izgultál fel? Lehet hogy egyszerűen nem passzoltatok, ha egyikőtökből sem váltott ki semmit a másik.

Bocsi hogy ezen a síkosító témán rugózok, de hogy akadhatott el benned ha ott volt a síkosító? Kizárt hogy ne tegyen bármit csúszóssá.

Elég zavaros nekem az egész sztori.

2019. dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nyuszika. A menstracio, a tampon es az intimzuhany szaritott ki.
2019. dec. 29. 23:41
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Szóval feszült rajta a bőr és nem tudtad verni neki? Ilyen farka van, több nyállal szopjad legközelebb. Arról ő meg nem tehet, hogy te szátaz vagy, mint a Szahara.
2019. dec. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!