Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, lányok! Akik nyilvánosan/...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, lányok! Akik nyilvánosan/elhagyatott helyen szeretkeztek, hogy érték el az orgazmust?

Figyelt kérdés

Izgat a dolog, viszont sajnos számomra kell a hosszabb előjáték és a lovaglópóz, hogy elélvezzek, sehogy máshogy nem megy. Akik hasonló helyzetben vannak, hogy oldották meg? Nem szeretnék feltüzelve ott maradni, miközben párom már elélvezett. És amint mondtam, máshogy nem tudok elmenni, csak ahogy írtam, viszont ha úgymond hoppon maradok, az már sokszor elkeserít, kizökkent, így lehetetlen számomra a csúcs.

Vagy az ilyen légyottok nem szoktak orgazmussal végződni a nő oldaláról?

Még sosem volt ebben részem, kérlek, legyetek megértőek. Köszi!

26N



2019. dec. 27. 12:41
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Két megoldás lehetséges. Az egyik hogy szabadtéren elkezditek egyfajta izgalmas előjáték és mindketten otthon fejezitek be - alig fogjátok várni hogy hazaérjetek :)

A másik, hogy nyugodt helyet választotok, ahol el tudod magad engedni. A lovaglás mondjuk komplikált szabad téren, de egy pléd sok mindent meg tud oldani, avagy ha a pasid beül az autóba te meg hátulról csúszol rá. Egészségetekre :) Vigyetek azért intim törlőkendőt a higénia miatt (előtte/utána kezeket és mást megtörölni).

2019. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem sikerült,mert közben jött egy kocsi és bár igen,az ötlet nagyon izgató volt,mrg a helyszín is jó volt,eldugott hely,rettentő kényelmetlen volt és folyton lestem,hogy nem jön-e valaki arra.
2019. dec. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem kocsiban sikerült elélveznem.Talán még egy kicsit izgatott is a dolog, hogy valamilyen szinten nem egy lakásban voltunk.
2019. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

En mindig mondom hogy csak lazuljon el, majd en figyelek :)

Ha sikerul, akkor nagyon jo orgazmusokat szoktam latni ;)

2019. dec. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!