Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan javítható a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan javítható a párom ideje szex közben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sokszor eléggé hamar elmegy és nekem kb soha nem sikerül. Mire elkezdem élvezni már el is ment. Nagyon kivagyok már. Hétfőn is voltunk együtt 2x,de kb mégnagyobb hiányérzetem keletkezett,mint ami volt. Kedden megpróbált kinyalni,de csak szerencsétlenkedett. Mit kellene csinálnom?


Sok helyen olvastam már,hogy segíthet,ha szex előtt kiveri magának. Illetve azt is,hogy maszturbációval is. Azt tudom,hogy nem szabad túlzásba esni és nem szabad túl gyakran,de ha mégis megtörténik,akkor gyorsan le kell zavarnia vagy arra kell törekednie,hogy minél több ideig elnyújtsa?


2019. dec. 26. 16:21
 1/10 anonim ***** válasza:
63%
Mit jelent az az elég hamar?
2019. dec. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van,hogy elmegy 5 perc alatt...
2019. dec. 26. 16:32
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Azom lejet javítani

Tanítsd be

2019. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha nyalni nem tud, ujjazzon, aztan ha mar erzed h elmennel, tegye be elotte.
2019. dec. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2019. dec. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
29%
#5 hozzászólásban lévő link pont erről szól. Oda leírtam szépen, mik segítenek.
2019. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Előjáték sokat segít.
2019. dec. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
Ha van hozzá türelmed beszéld meg vele hogy amikor éppen elélvezne álljon le, kicsit simogasson, csókolózzatok. Amikor érzi hogy már nincs annyira közel folytathatja és így tovább. 1-2 hónap nehéz lesz, de annyi idő alatt sikerült betanulnia a testének hogy nem 3 perc alatt kell végeznie.
2019. dec. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy válaszoltam. Sosem gondoltam, hogy valakinek gondot jelent, hogy valós választ kap egy valós problémára.
2019. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó: mi a problémád? Biztos ide akartad írni?
2019. dec. 27. 00:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!