Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom vele élvezni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom vele élvezni a szexet?

Figyelt kérdés
Barátommal együtt vagyunk 10 hónapja, nemtudom miért de nemtudok rendesen felizgulni szoval általában mindig ugy vagyok hogy nagyon néha szex kozbe kicsit felizgulok de az nem az igazi de elelvezni se tudok.. Viszont van olyan is amikor felizgulok és nagyon élvezem de ez ritkán van de nemtudok elelvezni szintén, szeretem a barátomat és vonzónak tartom és mindent úgy csinál ahogy kell, de van olyan amikor a maszturbalast sokkal jobban kívánom mint a szexet, amikor masztizok el is tudok élvezni... Velem lehet a gond?

2019. dec. 26. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
34%
Ha egyedül megy, akkor együtt is kell, hogy menjen, sőt! Valamiért nem tudod elengedni magad, ha kettesben vagytok.
2019. dec. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem teljesen vagy oda érte. Valamiért jó neked vele, de nem vagy túlzottan rápörögve.
2019. dec. 26. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs meg a kémia.
2019. dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem ő a te embered? Készséggel elhiszem, hogy szereted, de a szerelemnek vannak fokozatai. Ezt majd akkor fogod tudni, amikor VALÓBAN szerelmes leszel.
2019. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!