Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El tud élvezni úgy egy férfina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tud élvezni úgy egy férfinak ha nem is élvezi a szexet? Ebben az esetben gyorsan elemegy vagy hosszan nehezen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 22. 20:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez elég összetett kérdés, de saját tapasztalat alapján igen. Életem legrosszabb szexuális élménye során is elmentem. Ha már ki volt fizetve... :) Rosszlánynál voltam, és szex közben elolvasta az SMS-t, amit kapott. Semmi lelkesedése nem volt. Amúgy bomba csaj volt, de ez teljesen lehangolt. Gyorsan lőttem, amint tudtam, és léptem. Szóval rövid volt, nem élveztem, de azért elsültem. Nyilván maga az orgazmus azért nem volt rossz, de az egész élmény nem volt jó.

Egyébként nehéz valamit annyira elrontani egy lánynak, hogy ne élvezzem. :) Van jobb és kevésbé jó szex, akár ugyanazzal a partnerrel is, de azért mindig jó.

2019. okt. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1-es prostitól ne nagyon várj mást, a pénzedért csinálja nem szeretetből, ugyanolyan "munkadarab" vagy neki mint bolti eladónak a vevő aki 20 dkg párizsit kér.

Prosztatamasszázzsal el lehet élveztetni, de egyébként meg mi értelme úgy a szexnek ha nem élvezi az ember?

2019. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
el tudok igen,nehezebben de el.f
2019. okt. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
@2: Voltam más prostinál is, ahol nagyon kellemes élményben volt részem. Ők sem egyformák. Ilyet egy normális sem csinál, bunkóság. A jó prosti tudja, hogy neki is érdeke, hogy jól érezd magad, mert visszamész, vagy ajánlod. Rosszlányokon értékelni is lehet.
2019. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!