Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés nagyon nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nagyon nagy pénisszel élni?

Figyelt kérdés

Nekem "csak" 19 cm, de a legtöbb lány akivel voltam, mind elcsodálkozott rajta, hogy milyen nagy. Ezt most nem azért írom, hogy insteítsem magam.


Sokszor olvasom itt, hogy van akinek 22-24 cm, vagy annál is nagyobb. Milyen az élet ekkora farokkal? Óvszert találtok rá megfelelőt? Nők mit szólnak hozzá?



2019. dec. 23. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem gond mert csak 15 centi. Egy lányt se zavart mert egynek se kellett. Szóval nem okozott problémat.

Pisilni meg lehet vele.

2019. dec. 25. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

19 centivel pontosan tudhatod milyen nagyon nagy pénisszel élni, nagyon keveseknek van ennél nagyobb, az ide írogató 20-22 cm-sek 95+%-a kamu.

Nekem "csak" 17 cm, de erre is mondta már csaj hogy hú mekkora.

2020. febr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!