Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan köztetek aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan köztetek aki nem szexelt mèg soha de már kiszeretné legalább egyszer próbálni hogy milyen érzés de nincs rá lehetőség vagy mód mert semmibe vesznek?

Figyelt kérdés
Hiába próbálja az ember elterelni a figyelmét a vágyról hogy végre szexelhessen de ez csak ideig óráog működik.
2019. dec. 22. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Vannak itt egy páran ilyenek. Meg olyanok is akik már tudják, milyen, azért vágynak rá.
2019. dec. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted az szégyen lehet vagy furcsán néznének az emberek (kózeli ismerösök stb.) ha kiderülne hogy közel a 24-hez még soha nem volt együtt lét egy lányal se ??
2019. dec. 22. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Nagyon sokszor próbálkoztam lányoknál, de mindig elhajtottak, vagy a haverjaimat jobbnak tartotta. Én beletörődtem, hogy leszar mindenki már nem próbálkozok. Igazából lányokkal se nagyon bírok beszélni se élőbe, se interneten. Ha olyan van kiverem aztán ennyi.


21F

2019. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így vagyok, de azért a homlokomra nem írom ki, szóval nem tudják rólam az emberek általánosságban.
2019. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Minden embernek megvan a maga párja,csak egy kicsit keresni kellene,ha csak ülsz a fotelben ès picsogsz akkor sosem lessz belőle semmi.Menj társaságba/bulizni, ès biztos hogy elöbb utóbb ráakadsz a párodra,legyèl te a kezdemènyező fèl fèrfikènt menj oda ahoz aki tetszik szolitsd le hívd meg egy italra beszèlgess...20-on èvessen ne várd már azt hogy odatipeg egy miniszoknyás csaj hozzád ès felajánlja testèt hogy gyere azt dugj meg,legyetek már egy kicsit èletkèpesek..
2019. dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös ! Hűtsd már le magad !! Nem kell megenni !
2019. dec. 23. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!