Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan alaznatok meg egy sracot?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alaznatok meg egy sracot?

Figyelt kérdés
Aki szeret szolgalni es maximalisan alazatos? Milyen jo modszerek vannak amivel maszti kozben vagy eloben meg lehet alazni?:)
2019. dec. 22. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

sehogy, mert csak sub lányok érdekelnek és az alázásból kevés dolog jön be


F

2019. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Hatalmas felcsatolhatóssal
2019. dec. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%

Velem a legutóbb egy 21 éves csaj kitakarítattot, bevásároltatot utánna megmasszíroztatta magát, puszilgattam a kezeit, végül nyalatatta velem a talpát miközben telefonnal játszadozott én meg udvaroltam, bókoltam neki. Úgy érezte magát mint egy igazi Hercegnő. :)

32/f

2019. dec. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az ilyeneket szeretem en is utolso. A nagyon durva megalazasok nekem taszitooak. :D
2019. dec. 22. 21:07
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak sajnos a hölgyek többsége nem igazán vevő az ilyesmire. :( Inkább azt szeretik ha őket dominálja le a férfi. :/
2019. dec. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!