Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a társasági, menő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a társasági, menő, és a lányokkal bunkón viselkedő fiúk sikeresek a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én rendesen viselkedem mindenkivel. A lányokkal is, nem akarom őket kihasználni, de mégsem akar egy lány sem engem a barátjának. Pedig párszor próbálkoztam lányoknál. Sőt olyan lánynál is akit már csaltak meg, ő még mindig nem gondolkozott el azon hogy olyan fiút keressen aki megbecsüli őt...?

Mikor fognak engem is észrevenni a lányok?


2019. dec. 22. 16:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem kell bedőlni a nyafogásuknak! A nőknek a hatalommal rendelkező férfiak kellenek, erre vágynak, ehhez vonzódnak patológiás mértékben, az ilyen férfiak körül tülekednek mindannyian. Akinek van hatalma, az bármit megtehet velük, akinek meg nincs, azzal a legmegalázóbb módon képesek bánni teljesen indokolatlanul.

Ne a nők kegyeit keresd, hanem dolgozz azon, hogy minél több hatalmad legyen (pénz, tudás, kapcsolatok), amiből osztogathatsz nekik is morzsákat, ha szépen viselkednek.

2019. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Valóban csak a pénz és a kapcsolat számít? Hol vannak az emberi értékek?
2019. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nézd a nők a sikeres pasasokat szeretik, ahogy az állatvilág összes nősténye is a sikeres hímeket.

Aki kicsit sikeresebb bármiben, annak jobban ütköznek az érdekei másokkal, több az intrikusa, ellenfele, vagy akár ellensége is (akár egyszerre több pályán, pl. karrierben, közéletben, szerelemben, vagy akár fegyveres harcban is).

Megtanulja, hogy céljai elérésért bizony sokszor erővel (pénzügyi, jogi, politikai, szellemi, sport teljesítmény, megfeszített munka, fegyveres harc....) kell elsöpörni azt aki az útjában/csapata útjában van. Ez formálja az ilyen férfiak jellemét, fellépését, könnyen felismerhetővé teszi őket a nők számára.

2019. dec. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az ilyen férfiaktól mire számíthatnak a nők? És meddig?
2019. dec. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Egyszer volt egy nagyon helyes srác aki bunkó volt velem nagyon, és sírtam miatta. Na belé nem tudtam volna szerelmes lenni. Aztán volt olyan fiú aki kedves volt, de nem jött be. A kémia és a kedvesség viszont nagyon nyerő.

Plusz az se mindegy hogy bunkó valaki. Ha sérteget az sose jó, de ha csak viccesen ércelődik néha az még belefér. A kedvességnél se mindegy, hogy tenyérbemászó, levakarhatatlan, vagy udvarias, normálisan bókol és tisztel.

2019. dec. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!