Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csak a társasági, menő,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a társasági, menő, és a lányokkal bunkón viselkedő fiúk sikeresek a lányoknál?

Figyelt kérdés

Én rendesen viselkedem mindenkivel. A lányokkal is, nem akarom őket kihasználni, de mégsem akar egy lány sem engem a barátjának. Pedig párszor próbálkoztam lányoknál. Sőt olyan lánynál is akit már csaltak meg, ő még mindig nem gondolkozott el azon hogy olyan fiút keressen aki megbecsüli őt...?

Mikor fognak engem is észrevenni a lányok?


2019. dec. 22. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%

Van 1 rossz hírem.

Mindenki rendes a lanyokkal, nem csak te!

Nincs különleges kepesseged ezzel, ne hidd ezt magadrol.

Csak azok a fiuk nem nyálas papucsok.

2019. dec. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

Azért ennél több tényező szükséges,1 nőnek ahhoz,hogy belédhabarodjon... 🙄

Az önmagában, hogy rendes vagy velük meg ilyenek, az kevés, és nem azért mert a csajok a bunkó állatokat szeretik.


33/F

2019. dec. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Ez nem igaz, hogy a lányok a bunkó fiúkat szeretik. A kedves, és aranyos fiúkat is szeretik, de attól még legyen egy fiú határozott és férfias belül, ne egy kis nyuszi, tini lelkű. Főleg ne önsajnálato mint te. Ilyen senkinek ne kell.
2019. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű. Aki bunkó és harsány, az határozottnak, magabiztosnak látszik. Erre buknak a nők valamiért. Írom ezt férfiként.
2019. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Párszor próbálkoztál csajoknak és levonsz egy következtést. Eszerint te egy előítéletes ember vagy. Lelkileg sérült, megcsalt lányoknál próbálkoztál be, eszerint te egy számító alak vagy.

Már csak ezen tulajdonságok miatt se akarnék tőled semmit.

2019. dec. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem az a baj, hogy rendes vagy. Nagy valószínűség szerint a külsőd nem jön be nekik, és lehet, hogy visszahúzódó is vagy.
2019. dec. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hat nem tudom, de sajna ez az igazsag. Nem szeretek altalanositani, de! Nagyobb az eselyed bunkokent a lanyoknal. Feltudod hivni magadra a figyelmet. Eddigi tapasztalataim alapjan nem bunkokent elvesztem a tobbi fiu kozott de mikor bunko voltam egybol tobben erdeklodtek irantam. Persze volt aki elkuldott melegebb eghaklatra de sokan pozitivan reagaltsk es legalabb volt lehetosegem megmutatni nekik, hogy milyen is vagyok valojaban. Kaptam egy eselyt toluk. Haverjaim is ezt allitjak, szoval...
2019. dec. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

5-ös! Amikor elkezdetem vele ismerkedni akkor nem tudtam még hogy megcsalták!

Inkább TE vagy előítéletes!

2019. dec. 22. 16:46
 9/15 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a válaszolókkal, ők csak nem tudnak hova tenni téged, igenis különleges vagy és az idő mindent megold, de ugyanúgy el is múlik minden. Majd meglátod, ha kapcsolatod lesz és biztos vagyok benne, hogy lesz, akkor emlékezni fogsz erre a napra, hogy milyen nyugi volt, de te tudod!
2019. dec. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A rendes, szolid fiúk, férfiak mindig háttérbe szorulnak. Az tudja magát eladni, aki bunkó, lenéző a lányokkal kapcsolatban. Az ilyenekre buknak, mert azt hiszik, sok pénz van mögöttük. Amikor kiégve kidobják őket, már nem kellenek senkinek. Akkor vadásznak nős pasikra, tönkre téve családokat. Csak az anyagiak számítanak. Tisztelet a kivételnek!
2019. dec. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!