Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha könnyetik a nő mélytork...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha könnyetik a nő mélytorkozásnál? Pasik mi a véleményetek/ reakciótok rá?

Figyelt kérdés
Nem mondanám hogy profi vagyok a témában mert első partneremen gyakorlom, de mindig elkezd folyni a könnyem közben. Nem azért mert fájdalmat okozna vagy ne akarnám. Csak kellemetlenül érzem magam hogy mit gondolhat ilyenkor.

2019. dec. 22. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Nem gáz. F.
2019. dec. 22. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
30%
Már maga a mélytorok is gáz. Miért kell olyat csinálni,ami eleve kellemetlen,nem is lehet jó annak akinek a torkába nyomják. Én tuti lehánynám.
2019. dec. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Semmi baj nincs vele, ez csak az intenzív érzés miatt van, egyébként még szexi is, kifejezetten izgalmas tud lenni, és ami még izgalmasabb hogy hajlandó vagy kisérletezni, szóval ne aggódj, nagyon izgalmas☺️! Ha jobban belejössz rengeteg nyállal is együttjárhat majd, és emiatt sem kell aggódnod, mindaddig amiíg küzdesz a garat reflexel, ez együtt jár a nedvekkel, de ezt csodálatosan be lehet vinni a szexbe, ha érdekel és nem viszolyogsz tőle akkor ne aggódj miatta, ez mimd-mind nagyon izgalmas és nagyon megéri, én drukkolok, ezek mind-mind nagyon szép dolgok és hihetetlen örömöt okozhatsz velük, ami a lényege a szexualitásnak. Ha erre nyitott vagy, akkor magadra halgass és azokra akik ebben támogatnak, és megerősítenek, akármi tartozik is a szexszualitáshoz, nincs benne semmi rossz amíg örömödet leled benne.
2019. dec. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Nincs baj, a garat reflex okozza. Nézd a jó oldalát, könnyet a farokra és hamarabb becsúszik. 😉
2019. dec. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia engem izgat
2019. dec. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz,sőt nagyon is izgató

Főleg ha kifested jó feketére a szemed és úgy folyik szét a smink.

2019. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!