Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy pasi sokáig nem megy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi sokáig nem megy el orál közben, az azért van, mert nem élvezi, vagy pont azért, mert élvezi és szeretné sokáig húzni?

Figyelt kérdés

2019. dec. 21. 20:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nekem eltudja húzni,ha akarja.Lehet,higy neki csak több idő kell.
2019. dec. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy tetszik neki, nem biztos hogy el is élvez. Én is pl mindig kézzel megyek el, de imádom ha szopnak.
2019. dec. 21. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%

Van,amikor szeretem visszatartani, mert élvezem, ahogy játszanak vele, és van, amikor 2 perc után telerakom a partnerem száját.

És van, amikor ő "trollkodik", hogy direkt elhúzza, nem hagy elmenni, mert érzi, hogy 2 perc alatt lerendezném. :D

A partner minden esetben ugyanaz.

És igen, ő is benne van sokszor abban, hogy "gyerünk 2 perc alatt, mert akarom az ízedet".

Szóval én, ha sokáig nem megyek el, az azt jelenti, hogy szeretem sokáig kiélvezni a szájtechnikáját. Bár ebben az esetben -és a fentebb vázolt "nem hagy elmenni" esetben néha azért szamurájos tekintettel néz rám, hogy mekkora a mennyiség. :D

2019. dec. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon élvezem, de nehezen megyek el így.


Viszont az eléggé kizökkent ha azt látom a lányon, hogy az elélvezésért teper. az rossz érzés, ha rajtam van az a súly, hogy el kéne élveznem, vagy különben valami baj van, pl nem élvezem eléggé mint ahogy a nagyon bölcsek itt írják.

2019. dec. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

En el szoktam huzni, h visszatartom mert annyira szeretem.

Higgy neki sztem.

2019. dec. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 érdeklődő35 ***** válasza:
Én még sose élveztem el ha csak szopott a barátnőm. Kellemes volt, nagyon jól esett, de nem tudtam...
2019. dec. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Volt szerencsém 1-2 szájhoz az évek alatt... Volt aki azert csinálta mert neki olyan volt, hogy "mert kell", nem is élveztem. Aki azért csinálta, hogy nekem jó legyen ott el tudtam menni simán. A technikától és kiéhezettségtől függően 5-20 perig terjedhet.


A technikán is sok múlik. Kérdezd meg hogy szereti ha csinálod vagy hogy csináld, hogy neki a legjobb legyen! Nem ciki! Ha sóhajtozik, esetleg piciket remeg közben akkor jó! :D

2019. dec. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 orton ***** válasza:
Én is kb egy kezemen meg tudom számolni hányszor mentem el így életemben, úgy hogy közben nem volt semmi más hatás(69, ujjazás, én dugtam a száját a lánynak). Egyszerűen jó érzés rohadtul és izgató, hogy a lány mit csinál, de nem annyira intenzív mint dugni.
2019. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!