Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Izgat, hogy kinyalja egy lany...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izgat, hogy kinyalja egy lany a fenekem es esetleg be is dugjon oda valamit. Mas fiu is van igy ezzel?

Figyelt kérdés
Es szerintetek ez mennyire elfogadhato lanyok? Azt is kiprobalnam, hogy a lany megujjazz mikozben veri es az is tetszene, ha mondjuk felcsatolhatoval szexelnenek. Siman megdughatna, de akar meg is lovagolnam szivesen :P
2019. dec. 18. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan érzek. A párom szokott is kényeztetni.
2019. dec. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Van. Amióta egy partnerem kérdés nélkül orál közben a prosztatámat is izgatta azóta felerősödött bennem az igény. A felcsatolhatósat lehet csak nagyon stabil párkapcsolatban próbálnám ki,de a többi jöhet!
2019. dec. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az en pasim is kert ilyet. Nem nevettem ki, viszont a szememben vesztett a ferfiassàgàbol
2019. dec. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem tetszhet a dolog mindenkinek:)
2019. dec. 19. 11:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is biszex vagyok. Szeretem ha dugnak.
2019. dec. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5 ös az jó 🙂
2019. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az en pasim is biszex, de sose valanà be
2019. dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5os komam. Te fogyatekos vagy, nem biszex. Ki lett torolve mar 2 kommented is es meg mindig mutogatod itt magad. Ennel lejjebb mar nehezen sullyedhetsz. Az, hogy mi vagy az a te magan ugyed, engem nem erdekel. Az, h biszexnek gondolsz az is a te magan problemad, beszeld meg magaddal.
2019. dec. 19. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!