Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, saját íz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, saját íz?

Figyelt kérdés

Lehet fura a fenti kérdés, de nem véletlen!

A kérdésem ahhoz a nőkhöz szól akik, ugyan heteroszexuálisak, de mégis imádják saját puncijuk ízét.

Azért kérdezem mert velem többször is előfordult már az, hogy olyan csajjal voltam együtt aki kimondottan izgult erre!

1-2 példa...


Volt akit ingereltem csiklón keresztül, majd a tocsogó puncijába dugtam az ujjam, aztán ő kihúzta a kezem, és bekapta az ujjam...


Vagy,volt olyan csaj aki mielőtt leszopott volna a nedves puncijával bekente a pajszert.


És sok ilyen élményem volt, persze mondanom sem kell, ez rendesen föltolta a libidóm!


Tehát csak mint laikus tenném fel a kérdést, hogy 1 hetero csaj, aki tényleg nem is akar soha nővel lenni, az miért izgul fel ilyenekre?


Nem hiszem, hogy csak az én vizualitásom kedvéért lennének ilyen nők.


Tehát ez most normális, vagy undorító a nőknek, vagy tök semleges?


Köszi a válaszokat.


33/F



2019. dec. 17. 22:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is megkostolom magam maszti közben is, alapból az a fő ujj "letörlés", hogy lenyalom, legyen az a sajátom, vagy a partneré.

Továbbá szex után szeretem a partner farkarol is lenyalni önmagam.

Tetszik is a dolog, meg imádom, hogy izgatja a férfiakat. :)

2019. dec. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazzunk inkább úgy, hogy sok olyan nő van aki tudja, hogy a férfiakra ez izgatólag hat. A nők többségét kevésbé taszítja a saját íze mint a férfiakét a sajátjuk, ld. orál után csókot adni (ettől még nem fogja mind szeretni a saját ízét visszaérezni).
2019. dec. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az izgat hogy a partneremet izgatja :) de egyébként először kíváncsiságból kóstoltam meg magam maszti közben ..nem mondom hogy nem jött a be a dolog :)
2019. dec. 18. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Igaz hogy másét soha nem kóstoltam meg nem is tervezem de szerintem nekem kifejezetten jó ízem van
2019. dec. 18. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Én kifejezetten imádom a punci ízét illatát, imádok nyalni,nyilván ezzel sok férfi társam van így, és innen is ered, hogy kész vagyok/vagyunk ezektől a szituktól! 😳

Utolsó válaszolónak mondom, hogy ha te magad így érzed, akkor biztos qurva jó ized lehet... 😊

Köszönöm a válaszokat, puncikák 😚😚😉😍

2019. dec. 18. 07:24
 16/19 anonim ***** válasza:
67%

Szia,

En bi vagyok es kostolok mas puncit is de a sajatom nagyonizlik. Hogy mennyire fini partnereimbek is ? Csak annyit, h eddig minden partnerem negjegyezte.milyen fini.

Szeretem a punci izet es sztem mi nők ezt osztonosen csinaljuk a ferfiak felizgatasara. Aki nem kostolja partnere elott az sztem nem is akarja gerjeszteni a partneret.

L30

2019. dec. 18. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Akkor tuti fincsi lehetsz... 🤔😊😉

Ezért mondom mindig ha szóba kerül a salipunci, hogy nem baj az egyáltalán!

Legyen ápolt, FINOM, és az pl nekem maga a mámor!

2019. dec. 18. 08:48
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Az íze semleges. Viszont az illatom (szagom) tetszik, ha peteérés körül vagyok. Akkor picit intenzívebb, többi (vérmentes) napon nem érzek semmit. De nem izgulok fel rá. :D
2019. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
72%
Én nagyon szeretem a sajátom ízét, pasik ujjáról is le szoktam nyalni és ha magamat ujjazom akkor is. Szerintem teljesen természetes, hiszen hozzám tartozik és a pasikat is izgatja.
2019. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!