Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek, saját íz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, saját íz?

Figyelt kérdés

Lehet fura a fenti kérdés, de nem véletlen!

A kérdésem ahhoz a nőkhöz szól akik, ugyan heteroszexuálisak, de mégis imádják saját puncijuk ízét.

Azért kérdezem mert velem többször is előfordult már az, hogy olyan csajjal voltam együtt aki kimondottan izgult erre!

1-2 példa...


Volt akit ingereltem csiklón keresztül, majd a tocsogó puncijába dugtam az ujjam, aztán ő kihúzta a kezem, és bekapta az ujjam...


Vagy,volt olyan csaj aki mielőtt leszopott volna a nedves puncijával bekente a pajszert.


És sok ilyen élményem volt, persze mondanom sem kell, ez rendesen föltolta a libidóm!


Tehát csak mint laikus tenném fel a kérdést, hogy 1 hetero csaj, aki tényleg nem is akar soha nővel lenni, az miért izgul fel ilyenekre?


Nem hiszem, hogy csak az én vizualitásom kedvéért lennének ilyen nők.


Tehát ez most normális, vagy undorító a nőknek, vagy tök semleges?


Köszi a válaszokat.


33/F



2019. dec. 17. 22:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Heteró vagyok !! Nagyon, nagyon :)


De a magam izét, illatát imádom 😍

Más ize, illata semleges, nem erdekel milyen lehet.

2019. dec. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Engem nem azert rantott be magaval ez a dolog,mert tetszik a sajat izem. Hanem mert a pasik akiknek eddig csinaltam,nagyon bejott. Igazabol az exem vezetett ra,hogy neki ez tetszene,aztan tapasztaltam,hogy ez masokat is igencsak felspanol. Akkor meg miert ne izgatnam oket kicsit jobban,mint az alap? Szoval en pusztan onzetlensegbol csinalom az o erdekukben,mert nekem amugy nem kulonosebben jon be
2019. dec. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Hát csajok...

Nem is tudnék mást adni a válaszotokra, mint 1 qurva nagy "ogre like-ot" 🤗

Az első válaszoló, az a hölgy akikhez már nekem is volt szerencsém, a második pedig tényleg igazán önzetlen, és az ilyen is értek! 🤗🤗😉

2019. dec. 17. 23:19
 4/19 anonim ***** válasza:
96%
Hát, eddig egy csajom se csinált ilyet. Ha én nyaltam őket, volt amelyik nem is akart megcsókolni.
2019. dec. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
*érték
2019. dec. 17. 23:20
 6/19 anonim ***** válasza:
87%
Jöttem hokizni.
2019. dec. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

#4-es!

Igen ez a másik véglet.

Nem mondom, hogy minden nőnek kell, hogy imádja ezt, de azért nehogymár ezért ne csókolhassam meg, pl egy lovagló, vagy misszionárius pózban...

2019. dec. 17. 23:24
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem :) masztinal is gyakran ízlelem
2019. dec. 17. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Sztem ez egyáltalán nem undorító. Én is volt h lenyaltam a pasi ujját miútán megujjazott, mert engem is izgatott, és a pasit is h a saját nedvemet ízlelgetem, sz*pogatom le az ujjáról.
2019. dec. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

A #8-as válaszolónak...

Na ez a másik amitől még kivagyok, tehát adott egy nő, aki egyedül van... (így fel sem merülhet színészi ambíció 😀)

Tehát maga örömére masztizik, és úgy csinálja ezt a "kóstolgatást"

Á végem van, az ilyen gondolattól! 😳😱😀


Az utolsó hölgynek is köszi 😚😉

Összeségében, az eddigi válaszokból többnyire arra kell, hogy következtessek, hogy nem ritka jelenség, ami sokszor történt meg velem! 😉

2019. dec. 18. 00:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!