Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellek karacsonyra? Feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellek karacsonyra? Feleségem kitalálta hogy szilikont szeretne

Figyelt kérdés

[link]


De miután megnéztem ezt a videót, egyszerűen nem tudom elképzelni hogy vonzónak találnam az ilyen heges, varrott gumi melleket ha a felesegemnek ez lenne. Mik a ti tapasztalataitok? Köszi a normális válaszokat.


2019. dec. 17. 21:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A videón egy komplex beavatkozás látható. A plasztikák többsége ennél kisebb heget hagy (de függ attól kinek hogyan hegesedik a bőre). Látványra meg minden operáció csúnya (egy szimpla mandulaműtét is).

A kis-közepes korrekciós implantátumok természetesnek tudnak hatni, de 5 literes "kanna" már diszharmonikus is és hátfájást is tud okozni.

Egyébként meg nyugtasd meg, hogy neked így tetszik ahogy van - a barátnői meg csináljanak amit akarnak, az ő férjüknek kell tetszenie, nem neked.

2019. dec. 18. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

A videón felvarrással kombinált szilikon beültetés látható. Páromnál is ez lenne szerinte a megoldás, terhesség, szoptatás, fogyás stb. okán. Én a mostani melleivel is elégedett vagyok, egyáltalán nem szeretném ha megműttetné és már többször beszéltünk de hajthatatlannak tűnik. Azóta már nézegettünk közösen képeket is a témában, de nekem egyik sem tetszik, elnézést kérek a azoktól a nőktől akiknek ez van de egyszerűen számomra kiábrándító hogy egy idegen muanyag van a bőre alá bevarrva valakinek. Nem vonzó, nem izgató számomra.


Nem tudom mit tegyek…

2019. dec. 18. 15:43
 13/18 anonim ***** válasza:
49%
Altalaban amilyen kepeket feltoltenek,az kozvetlen mutet utan keszult,max nehany honaposan. Teljesen mas hatasa van,mint amikor mar vegleges a gyogyulas. Ha gondoljatok keresek kepet az enyemrol es elkuldom,hogy nekem milyen. (Van nehany fotom ami a ferjemnek keszult 😄)
2019. dec. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonymousreview60 ***** válasza:
Az a fontos, hogy ti együtt jólérezzétek egymást. Próbáld megtalálni a metszetét a feleségednek már tetszik, de neked is feláll még rá mellműtétre. Ez tuti nem üres halmaz.
2019. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
fu ez a videó felkavaró volt.
2019. dec. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mire jutottatok kerdezo? 🙂
2019. dec. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Voltunk már konzultáción, nézegettünk képeket, a doki a kezembe nyomta a kis implantátumokat, próbált ő is meggyőzni.

Ott a képeken minden nő olyan boldognak tűnt az új melleivel meg úgy általában úgy kommunikálják mintha ez valami baromi nagy sikertörténet lenne, de megmondom őszintén nekem akkor is műanyag, túl “megcsinált” ez az egész.

2019. dec. 28. 19:27
 18/18 anonim ***** válasza:
60%
Mondtam,valasszatok a csepp alakot es egyaltalan nem lesz mu hatasa. Tapintasra pedig egy ev elteltevel eszre se veszed,annyira szepen bepuhul...
2020. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!