Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mellek karacsonyra? Feleségem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellek karacsonyra? Feleségem kitalálta hogy szilikont szeretne

Figyelt kérdés

[link]


De miután megnéztem ezt a videót, egyszerűen nem tudom elképzelni hogy vonzónak találnam az ilyen heges, varrott gumi melleket ha a felesegemnek ez lenne. Mik a ti tapasztalataitok? Köszi a normális válaszokat.


2019. dec. 17. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
undoritó minden ami mű.f.
2019. dec. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%

Igényesen és nem túlzottan nagy méretű szilikon mellekkel semmi gond nincs. Volt lehetőségem olyan lannyal lenni aki megcsinaltatta és semmi észrevehető külömbség nem volt plusz a hegeket is csak akkor láttad ha tudtad hogy mit kell keresni...

Minden azon múlik hogy jó orvos csinálja és ne Zalatnay féle kannákat akarjon

2019. dec. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Uhh ba..szki eddig akartam en is mucicit:D tejoisten mindjart elajulok

(Amugy ez a videon egy komplexebb mutet, azert a sima szilikonnal csak alul metszenek es teszik be a kis parnakat -mint a vidro legelejen. Itt azert atformaljak az egesz mellet es a mellbimbot is atvarrjak, ezert szabdaljak szerencsetlen not ennyire. Mellesleg nem ajanlom a Krasznait, szerintem hiaba felkapott doki, nincsenek szrp munkai)

2019. dec. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, elég ijesztő az egész, és számomra kiábrándító is. Félek tőle, hogy szex közben hozzá se mernek érni, vagy lehet hogy nem is akarnék 😀
2019. dec. 17. 21:53
 5/18 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Meg kell vele beszélni, hogy miért akarja. Fél, hogy a nagyobb vagy másmilyen melleket jobban megnézed? Ennek ellenkezőjéről meggyőzheted.

Fél, hogy a szülés után nem tetszel neki eléggé. Akár erről is.

Ha saját magának nem tetszik, arról nehezebb lesz/nem lehet eltéríteni. Ha csak kisebb méretű kiegészítést akar, szerintem érdemes belemenni, mert ő jobban érzí tőle magát. De a mű, lufi gömbmell nem szép. Nagy, figyelemfelkeltő, egyszer kipróbálnám, de nem kellene, mert bántóan nem igazi.

2019. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Sajnos az utóbbiról van szó: nem tetszik magának. Az meg csak hab a tortán, hogy a barátnő is megcsináltatta….
2019. dec. 17. 22:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Jesszusom... ez a videó felér egy horror filmel :o

Beszéljétek meg, h te is szeretnéd ezt a műtéted, és ha igen akk miért, vagy ha nem akk miért nem.

L

2019. dec. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, hasznosnak ítéltem válaszaitokat 😉
2019. dec. 17. 22:14
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle módja van a műtétnek, lehet nagyon szépre csinálni meg lehet úgy mint a hentes és még csálé is lesz.
2019. dec. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
74%

Figyi,ez nem olyan durva egy alap mellnagyobbitasnal mint itt. Es ne felj,hogy varrott gumi melleket kell majd ezentul fogdosnod. Nekem talan az elso evben volt olyan. Aztan teljesen megpuhult,vagy nem tudom,hogy fogalmazzak 😄 aki nem tudja,hogy mu,az eszre sem venne. Tapintasra pedig mar teljesen olyan,mintha az eredeti mellem lenne. Mondjuk nekem alapbol feszes melleim voltak szules elott,utana esett negyedere. Viszont mikor kesz lett,ugyan olyan feszes volt. Ha lottyos a feleseged melle,akkor valoszinuleg furi lesz kicsit. De ha emlekszel arra milyen feszes volt neki elotte (mar ha az volt) akkor kb arra az erzetre szamithatsz majd mutet utan 😃es nem utolso sorban az eletet teheted vele szebbe. Mert ha o emiatt nem erzi magat vonzonak,az sokmindenbe gatat szabhat. Az en mellemet szules utan a ferjem egyszer sem lathatta. Egyszeruen en undorodtam tole es folyton takargattam magam. Ez nyilvan a szexualis egyuttletekre is ranyomta a belyeget. Miota “mu”cicim van,feszt meztelenkedek elotte 😂

Egy szo mint szaz,ha szeretne es megtehetitek,vagjatok bele batran,hidd el nem lesz az olyan szornyu neked sem 😉😄

2019. dec. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!