Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mennyire gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gyakori, hogy egy fiatal (20-32 év közötti) pár direktbe másik párt keres barátságra, meg másra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vagy a kérdés további vonatkozása... mennyire gyakori hogy egy fiatal pár, már meglévő baráti párral ilyenbe keveredik, és nem sérül sem a barátság, se a kapcsolatok?



2019. dec. 17. 09:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A gyakorin 95%. Az életben 0,0002
2019. dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Na megérkeztek az unatkozó trollok...

Annyira hiányoztatok...


Nézzétek...

Lehetséges, hogy itt tonnaszámra vannak iylen és hasonló kérdések. Lehet hogy sok benen a kíváncsi kiskamasz.

DE ÉN KOMOYLAN KÉRDEZTEM!!!!!

2019. dec. 17. 09:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre válaszolva, nem mondanám, hogy ritka. De a 40es korosztálynál gyakoribb.


A második kérdés már érdekesebb, mert ez elég emberfüggő.

2019. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ebben a korosztályban próbálkoznék párommal, borsod és heves megyékből, de egyszerűen esélytelen.
2019. dec. 17. 10:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint azért gyakori, bár nagyon kevés embernek beszélnek erről a környezetükben.

Nekem általában megnyílnak, és ami meglepő főleg a női oldal képviselői.

Meglepő az is, hogy sokszor a nők azok, akik inkább erőltetnék és a párjuk nem igazán hajlandó rá.

A mai világban, ahol ilyen téren mindenki bizonytalan, bizalmatlan az online térben való ismerkedésre legfőképp ilyen céllal ez teljesen érthető, hogy nem verik sokan ezt nagy dobra.

A téma pedig nyilvánvalóan, legalábbis számomra nem elítélendő, sőt. Ha a párom bármikor nyitott lenne erre simán belemennék.

A szexualitás bármi módon történő feldobása, tágítása, ha egyik fél sem sérül miért is volna rossz.

Sokan nem tudják a szexualitást elvonatkoztatni az érzelmektől, a párkapcsolattól, attól, hogy a kettő teljesen más dolog.

A belénk vésett, nevelt, viselkedésformáink teljesen kizárják az ilyen fajta örömszerzési formákat. A birtoklási vágy és a félelem is rátesz egy lapáttal. Ám az ösztöneink, vágyaink, az izgalom, amit az újdonság varázsa okoz afelé tendál, hogy igenis, (legalábbis ebben a formában) csak egyszer élünk és miért vonjuk meg magunktól az ilyen irányú élvezeteket.

2019. dec. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5%
Beteg kérdést hogy lehet komolyan kérdezni? Kit érdekel hogy nyomorék vagy gyökér krvával?
2019. dec. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
74%
vannak, én is találkoztam már ilyen fiatalokkal, de a tapasztalat, hogy nem állandó barátot keresnek. Inkább egyéjszakás barátokat. Hidd el, sokkal kényelmesebb
2019. dec. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Szerencsére nem gyakori az efféle aberráció.
2019. dec. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!