Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Furcsa, ha fellizgat az, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furcsa, ha fellizgat az, ha a szomszédban szexelnek?

Figyelt kérdés
Az előbb is nekiállt a szomszéd pár az esti hancúrnak, és a csaj kélyes nyögései igen csak felizgattak...
2019. dec. 16. 22:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A felső szomszéd valami brutál jó bige. Múltkor hallottam szex közben, azok a nyögések, fuh.
2019. dec. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb kopogj be hozzájuk és kérj kölcsön tőlük pár "j"-t.
2019. dec. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Remélem ma is fognak :P
2019. dec. 17. 21:10
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy a többség számára furcsa-e, de engem is azonnal izgalomba hozna, ha ilyet hallanék.

24L

2019. dec. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 Katolikus plébános ***** válasza:
100%
Rossz a szexuális életed..az a baj.
2019. dec. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem.tuc irní
2019. dec. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem furcsa. Nekem is a torkomban a szívem olyankor. Ha szállodában vagyok, kifejezetten hallgatózok.
2020. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem furcsa.Engem is fel szokott.Ilyenkor masztizok. 26N
2020. jan. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Én pár éve az akkori barátnőmmel voltam Olaszországban, és egyik reggel a szomszéd szállodaszobából intenzív nyögések hallatszottak át. Mi akkor még csak feküdtünk az ágyban, beszélgettünk, de - bár a nőm kicsit rosszallta, milyen hangosak - nekünk is kedvünk támadt a szexhez, és bele is fogtunk. Az ő nyögéseik alatt dugtunk, szinte annak az ütemére. Szerintem ők is hallottak minket. Olyan volt kicsit, mint egy diszkrétebb gruppenszex. Vicces volt, amikor negyed órával később velük együtt jöttünk ki a szobáinkból, és zavart pillantásokat vetettünk egymásra, azt találgatva, hallottak-e. Akkor láttuk őket először. Egy nagyon jó csaj volt, sportos, szép alakkal, kedves, okos, mosolygós arccal, nagy, vidám szemekkel. Összemosolyogtunk. Elfantáziáltam róla, hogy jó lett volna látni is egymást velük közben. Lehet, hogy ők is ezt gondolták.


37F

2020. jan. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
Engem egy alkalommal kifejezetten zavart. Egyetemi koliról van szó, a szomszéd szobában egy szerelmes pár egymásnak esett. A nő olyan hangosan nyögött, hogy nem tudtam tőle aludni, pedig pihenni akartam, mert másnap reggel vizsgázni mentem. Más alkalmakkor nem zavart, de igazából hidegen hagyott a dolog. Én a látványtól szoktam beindulni, a hangok annyira nem érdekelnek, néha még zavaró is. Egyszer egy csaj nagyon erősen nyögött, miközben dolgoztam rajta, és bele a fülembe, nem tetszett annyira a helyzet ebből a szempontból. De hát Istenem, ha valaki így élvezi, csinálja!
2020. febr. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!