Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgatja egyes fiúkat az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgatja egyes fiúkat az idősebb női korosztály MILF?

Figyelt kérdés
Sosem értettem, mert ugye sok szempontból nem olyan szépek, mint egy fiatal lány. Feszes szép bőr, feszes popsi és cici. Nem értettem ezt sosem, hogy egy anyuka korabeli nővel, olyan fura, kicsit felkavaró. Nem tudom milyen gyakori ez, de hát van ilyen az biztos, és hallottam is róla.
2019. dec. 16. 16:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
41%

Mert benőtt a fejük lágya...

Kedvesebbek,ragaszkodóbbak sokkal.

2019. dec. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem csak a fiatal lányok jönnek be.
2019. dec. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is csak a fiatal lányok jönnek be(16-23)
2019. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Mert nem jut nekik korukbeli, fiatalabb lány.
2019. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Anyakomplexus, agylágyulás, rossz látás, krónikus izléshiány, elutasítottság a saját korosztály köreiből.
2019. dec. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Engem is izgat, szimplán azért mert k.u.r.v.a. jól néz ki egy-két M.I.L.F. Csak menj el egy óvoda bejáratához reggel :)
2019. dec. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
85%
Mert izgalmas egy foglalt nőt megszerezni.Meg ők nem fognak nyavalyogni mint a kis 20 évesek.
2019. dec. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

A fiatal fának, nincs árnyéka.....



Majd megérted egyszer. Kell a fenének egy hisztis 16 éves, aki mindennap mást akar.

2019. dec. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Tapasztalt. Érett. Tudja mi kell neki. Nem kell félteni. Van fantáziája és meg is tudja valósítani. Érett teste van, nem savanyú ribizli.


Egy "anyuka korabeli" = 17-50 éves korig bárki.

2019. dec. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%

Vegyünk mintának egy 20 körüli egész jóképű, de nem szuperjóképű srácot. Legyen még csóró is (egyetemista), meg csajokkal nem túl rutionos.

Ilyennel pénzek esti buliból normálisabb 20 körüli csajok nem akarnak hazamenni kefélni, viszont 30-as egész rendezett nők is rendszeresen hazavisznek szórakozóhelyekről ilyeneket. Meg tudom érteni őket, 42 éves férfi szememmel visszanézve a kb. 20 évvel ezelőtti egykori barátnők, baráti társaságba tartozó csajok képeit szinte mindegyik kifejezetten csinosnak tűnik, míg akkoriban csak átlagosnak éreztem többségüket.

2019. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!