Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most lett először barátnőm....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most lett először barátnőm. Elég leszek neki?

Figyelt kérdés

Még nem láttuk egymást ruha nélkül. A f.rkam állva 15 cm hosszú, és körbe meg 13.5 cm. Ez érzésre meg látványra milyen a lányoknak?

Jah és vékony testalkatú vagyok ami kicsit zavar, de nem tudok könnyen hízni meg izmosodni. Kiábrándító tud lenni meztelenül egy vékonyabb alkatú fiú?


2019. dec. 15. 20:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Elég lesz.
2019. dec. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 gublug ***** válasza:

Csak annyira lehet kiábrándító, mint egy vékony csaj. Én már pedig imádom a vékonyakat!

És én is vékony vagyok, de szedett fel már tiptop csajszi többször is!

Ne méregesd magad! Majd a partner eldönti tetszel e neki vagy sem! Rajta múlik!

2019. dec. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Tökéletesen elég! Nem is kell nagyobb egy centivel sem. egyébként nekem kifejezetten a vékony pasik jönnek be, szóval emiatt sem kell aggódnod.Az utcán is megnézem pl ha egy srácnak kicsi a feneke.
2019. dec. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 orton ***** válasza:
Ha van barátnőd, szerintem a lány már eldöntötte hogy akar. Innen csak kibeszélni tudod magad a bugyijából. Ami lássuk be elsőnél valószínűleg meg fog történi, azt mindig elrontja az ember és csúnyán végződik. De hé, tanulsz belőle és addig is élvezzétek egymás társaságát mindenhogy, míg együtt vagytok. És húzzatok gumit.
2019. dec. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!