Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők, nektek ez nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, nektek ez nem lenne ideális kapcsolat?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasitok aki figyelmes, rendes, kedves és engedi, hogy mellette tartsatok egy dominans pasit akivel szexeltek néha, akitől megkapjátok azt a dominanciát amire vágytok a párotoktól pedig a romantikus szeretkezést amikor éppen arra vágytok?

2019. dec. 10. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Kemény szexre vágyom, és a pasim domináns. Nem értem, minek kéne külön pasit tartani minden típushoz. (Romantikus szex, fétisek, bdsm).
2019. dec. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem
2019. dec. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennek amúgy mi értelme lenne?
2019. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszene, de csak ha a rendeskedves nem azt jelenti h totál papucs.
2019. dec. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom elképzelni magam 2 pasival. Szerencsére a barátom egyszerre határozott, domináns (vagyis kielégíti a bdsmes vágyaimat) és közben kedves, szerető személy is, aki tudja milyen fontos nekem a bújás.

Mivel nem vagyok abba a szituációba, hogy két férfi kéne, így nem tudok rendesen nyilatkozni. De elképzelhetetlennek tartom, hogy egyszerre 2 férfi előtt nyíljak meg.

18/l

2019. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sub lany vagyok. Ha nekem van parom nem birok mas pasival lenni. Foleg nem ugy ha o kuld engem hmenjek csak. Meg rosszul is esne. De szerencsere a legtobb pasi azert neha neha szereti a kemenyebb dugast, nekem az is eleg lenne azt hiszem. A mostani parom hal istennek dominans, igy tole megkapok mindent amire vagyom es mi tagadas rohadt jo erzes:D szoval en azt mondanam a suboknak h keressenek legalabb dom hajlamu pasit, ha meg te vagy a srac akkor azt mondom h legyel kicsit rugalmas, nyitott, nem kell semmi durvat csinalnod, szerintem eleg neki ha neha ramarkolsz a torkara megmarkolod a hajat vagy szopas kozben rahuzod a fejet a farkadra erosebben ilyenek. Ezek nem ordogtol valok, nemhiszem hogy nagyon durva vagy megalazo lenne igy ez beleferhet egy atlagos izlesu pasinak is:)
2019. dec. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Eyikre sem vágyom ezek közül. Nem vagyok sub, inkább domináns, és a vad meneteket kedvelem.
2019. dec. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!