Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mit lehet azzal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit lehet azzal tenni ha valakinek erős szaga van ott lent?

Figyelt kérdés
Legalábbis eddig 2 partnerem mondta a 4ből. Nőgyógyászatilag minden rendben van velem. Rendesen tisztalkodom. Van h naponta 3szor is fürdök. Jól betusfürdőzöm és megmosom. Izzadosnak izzados vagyok ez nálunk családilag örökletes h nagyon izzadunk. De fürdés után is azt mondták kellemetlen szagú. Én egyébként jó szagúnak érzem. És még rá is szoktam gerjedni a saját szagomra. Persze ha már beizzadok akkor nem jó szagú de akkor már az egész testem se jó illatú az igazságtól de épp ezért fürdok gyakran. Nem tudom mit lehetne ezzel tenni mert engem zavar h ők budosnek gondolnak.. bár én nem érzem :/
2019. dec. 9. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ilyen vagy genetikailag.

De én mindentől függetlenül egy intim mosakodót imádok,Chilly Intima Fresh ebből is a pumpás kiszerelés, olcsó de jó.

2019. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha fürdés után is kellemetlen szagú akkor ott baj van. Biztos vagy benne hogy nincs fertőzésed? Az orvos csinált váladektenyésztést?
2019. dec. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is budos vagyok lent, vagyis annak érzem magam, a parom sose mondja, ő annyit mond, szereti az illatát, pedig tenyleg budos szerintem, hiaba mosom allandoan, intim törlőt használok, meg szodabikarbonaval is szoktam,fogkrémmel.. de azt a szagot nem lehet eltuntetni, amint aktus van, nedvesedek es megszagolom érzem
2019. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Lehet gombád van, vagy valami vírus.

Mindkettő lehetséges, ha nem mész vele orvoshoz akkor soha sem tudod meg.

2019. dec. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Írtam h minden rendben van. Járok orvoshoz és minden rendben van hál istennek. De ezt már 16 évesen is mondta a párom Most 22 vagyok. És minden évben járok orvoshoz. Nem viszket se semmi. Én nem is érzem budosnek. Az egyik pasim imádott engem és a puncim is állandóan dicsérte. A többi 2 mondta csak budosnek.
2019. dec. 9. 20:08
 6/10 A kérdező kommentje:
Borotvalom is 3 naponta szóval a szőrtől sem lehet az. :/ Lehet én megszoktam a szagom és nem érzem budosnek nem tudom..
2019. dec. 9. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Figyelj oda az étkezésre, ne egyél sok fűszeres ételt, húst, egyél több gyümölcsöt, igyál sok vizet.

Én lactacyd intim lemosót szoktam használni neked is tudom ajánlani.

2019. dec. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A másik intim (vagy akár test) szaga akkor jó illatú ha kémiailag is vonzódsz a másikhoz. Ha nem akkor nem érzed kellemesnek.

Legalábbis én ezt tapasztaltam. Volt akinek már az enyhe testszagatól is megőrültem (vele egyéb dolgok miatt lett vége a kapcsolatnak) és volt aki frissen fürödve se volt igazán csábító (vele pedig nem működött jól hosszútávon a szex).

2019. dec. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj minél inkább a nyalás előtt lemosakodni, étkezz jól, mást nem tehetsz .

Keress olyan partnert, aki hajlandó téged azért kinyalni, hogy élvezd. És aki keveset panaszkodik. Tudod, a szex és később a közös élet ilyen adok-kapok dolog. Ha ez se megy, akkor úgy se akarod azokat a srácokat sokáig megtartani . Dölj hátra, és élvezd és ne feszengj, izgató, ha látni hogy a nő élvezi :P

2019. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%

Keress olyan pasit aki kellemesnek tartja vagy pont azt szereti ha van egy bizonyos buké.


Vannak ilyen pasik (jelen!) csak rosszakat fogtál ki.

2019. dec. 10. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!