Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet elmondani egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elmondani egy pasinak, hogy ezért hagyta ott mindenki?

Figyelt kérdés

Exem nagyobb gyerekes,nem lehet vele kommunikálni (konkrétan semmiről, komoly témákról meg pláne nem,ha beszélt is valamiről az arról szólt, hogy neki milyen bajai vannak egészen attól elkezdve, hogy fáj az ujja, addig, hogy nagyon fáradt, ha pedig tőlem megkérdezte, hogy mi bajom és elkezdem mondani, hogy mi van velem (papám kórházban van, stb) nem is figyelt és kb 2 mondat után a elkezte megint mondani a saját bájait

nagyon lusta volt, egész nap feküdni meg enni akart, ez a szexre is igaz, semmi szenvedély, semmi erotika, semmi érzékiség, semmi változatosság csak el akart menni és kész, még a póz is ugyan az volt mindig. Próbáltam kényeztetni, valami kis változatosságot bele vinni, de nem volt jó neki mert fárasztó volt, nem bírta (pl kutyapóz is)

Sokszor megpróbáltam leülni beszélni vele normálisan, hogy változtassunk, de támadásnak vette és hisztizett aztán megint elkezdte sorolni a bájait. (a kiabálásnak, hisztinek nem láttam értelmét, viszont így meg képtelenség voltam kommunikálni vele) többször is nekifutottam nem sok sikerrel. Mindig megkaptam, hogy "biztos te is ki fogsz dobni, mint a többi nő" pedig nem voltam sértő, sőt. Kb annál tovább nem is nagyon jutottam, hogy "beszélnünk kell" mert megijedt és égből hisztizett mert nem is akarta hallani amit mondok.

Aztán kidobtam! Amikor szakítottam vele elmondtam mi a baj, higgadtan kezdtem, de besokalltam és a fejéhez vágtam mindent. Ezzel azt értem el, hogy nem ő a jó, aki mindig rossz lányokat fogott ki akik megcsalták és vagy elhagyták.

Mikor fogja megérteni, hogy miért volt mindez?

22/L



2019. dec. 9. 14:46
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Nagyon gyerekes*
2019. dec. 9. 14:47
 2/19 A kérdező kommentje:
A bájait pedig bajait. :)
2019. dec. 9. 14:48
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Ha megérti megérti,ha nem,akkor nem..ez màr nem a Te problémàd..
2019. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
90%
Ez a csávó szóra sem érdemes... Keress magadhoz méltót drága és légy vele boldog, ezt meg felejtsd el örökre! ;)
2019. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ő a jó*

Általában azért tudok írni

2019. dec. 9. 14:50
 6/19 A kérdező kommentje:
Igen csak ezt a szerencsétlent kb minden lány otthagyja, mert éretlen és ő meg azt hiszi mindenki mással van a baj.
2019. dec. 9. 14:52
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
És nekem mint sok másnak meg nincs senki..? Nézd, szerintem ne foglalkozz vele, elhagytad, így döntöttél, majd felnő a feladathoz, senkit nem lehet megmenteni a hibáitól, engem sem.
2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%
A leírtak alapján nem csoda, hogy minden otthagyja, az a csoda, hogy tudott magának nőt szerezni! Mindezek mellett még értetlen hülye is, mondom kár a szóért! Egy alkoholistának, vagy drogfüggőnek sem tudsz segíteni mindaddig, amíg ő maga be nem látja, hogy segítségre szorul. Magyarázhatod napestig, ráadásul a hülyeség gyógyíthatatlan, aki annak született úgy is hal meg! Ez már rég nem a te problémád, sőt soha nem is volt!
2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
90%

ne foglalkozz vele örülj hogy megszabadúltál tőle ennyi.


minek akarod még oltani.


Vagy kinövi majd vagy egyedül marad ennyi.

2019. dec. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

11#


Igazából egyikünk problémája sem, attól még kommenteltél :D


Még mindig csak egy oldal véleményét hallottuk. Az utolsó előtti mondateg gyökérség

2019. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!