Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan, aki le tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki le tudja küzdeni a méretkomplexusát, pedig valóban kicsi van neki és lesz párja?

Figyelt kérdés
Kicsi alatt értem a 10-15 centit.
2019. dec. 2. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10, van párom.
2019. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Az nem kicsi, hanem átlagos
2019. dec. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

18/4,5


Nekem nincs komplexusom.

2019. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A 13-15 cm átlagos!
2019. dec. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 13 cm , van párom , és van barátnőm is.
2019. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem 10.5, mindig voltak korulottem nok, vagy baratkent, vagy szerelembol. Igazabol azert nem ereztem magam sose rosszul, mert ugysem tudok vele csinalni semmit.. akkor meg szenvedjek egy eleten at? Inkabb probalok boldogan elni.
2019. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
T*****1995: Soha nem volt semmilyen gondom. Sot en dobtam nehany baratnomet, mert nem voltam mindennel elegedett. De ezt nem kulsosegekre ertem, hanem inkabb az erdeklodesi korunk (es emiatt a barati kor is) volt nagyon eltero.
2019. dec. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!