Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért ragaszkodik annyira az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodik annyira az öleléshez? Mit szeretne tőlem?

Figyelt kérdés

Kb. 1 éve nyáron írt rám egyik srác, aki általánosban osztálytársam volt. 8.-ban is írogatott nekem, a kapcsolatokról is szó esett, és 1 éve is nagyon kedvesen rám írt, érdeklődött, tök normális dolgokról beszéltünk, amíg idén májusban szexuális jellegű témára kezdte terelni a szót, póz stb. ilyenek, mondogatta hogy szép lány vagyok és kérte hogy értékeljem őt mint férfi. Aztán mondtam neki, hogy fura hogy ilyen dolgokról kezdett el beszélni, de mondta hogy nyugodjak meg, nem akar engem lefektetni. Most ősszel ismét előhozakodott a témával, de itt már konkrétan megkérdezte, hogy nem szexelnék-e vele, aztán ha jó, néha csinálhatnánk. Én visszautasítottam az ajánlatát,amit el is fogadott. Neha még mindig rám ír, de fel-felhozza még mindig a szex témát. Megígértem neki, hogy mint régi ismerősök találkozhatunk, ebbe ő is beleegyrzett, viszont akárhányszor szóba kerül ez, mindig mondja, hogy majd meg dog ölelni. A már egyszer visszautasítottam, miért irkál még mindig rám és mi ez az ölelésmánia?



19/L


2019. dec. 2. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg fog ölelni

Bocsi a helyesírásért

2019. dec. 2. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert több mint a semmi, az ölelésből ki tudja lehet hogy puszi vagy csók is lehet.
2019. dec. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvános helyen találkozz vele ahol van tömeg

Nehogy megerőszakoljon

Azért irkál mert meg akar b...szni

Ölelve érezheted a keménységet abban bízik ha érzed mennyire kíván akkor tolod a bugyit és pucsitasz

2019. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
a srác egy lúzer aki nehezen viseli a visszautasítást. legyél direktebb ha próbálkozik,viszont az ölelgetés nem nagy ügy. oké,ő tuti többet lát ebben,szóval ha neked kellemetlen,akkor állítsd le erről is
2019. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Valószínű még szűz és nem tudja, hogyan közeledjen feléd. Nagyon bejössz neki, többet érez, mint barátság, ez nyilvánvaló. És mivel nem volt még nővel, ezért minden érdekli, ami a szex-szel kapcsolatos. Mondjuk ha tetszel neki, akkor elhívhatna randira pl. Ha lány lennék ez az ölelgetős dolog engem is zavarna. Én leállítanám, mert nagyon beleéli magát és rossz lesz neki, ha ráébred, hogy nem lesztek együtt.
2019. dec. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!